قرعه کشی هفتمين دوره مسابقات تکواندوجام باشگاه‌هاي آسيا

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفتمين دوره مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا (G1) از فردا (پنجشنبه) به مدت ۲ روز با حضور تيم‌های شهرداري ورامين، باشگاه مقاومت و شهداي مدافع حرم ساري از ايران، عمان، پاكستان، افغانستان و عراق در ۵ وزن ۵۴-، ۶۳-، ۷۲-، ۸۲- و ۸۲+‌‌‌‌‌ كيلوگرم به ميزباني هيات تكواندو استان مازندران و […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفتمين دوره مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا (G1) از فردا (پنجشنبه) به مدت ۲ روز با حضور تيم‌های شهرداري ورامين، باشگاه مقاومت و شهداي مدافع حرم ساري از ايران، عمان، پاكستان، افغانستان و عراق در ۵ وزن ۵۴-، ۶۳-، ۷۲-، ۸۲- و ۸۲+‌‌‌‌‌ كيلوگرم به ميزباني هيات تكواندو استان مازندران و در سالن «سید رسول حسینی» شهر ساری برگزار مي‌شود.

بر اساس قرعه‌کشی که عصر امروز (چهارشنبه) با حضور “میلان کوی” (نماینده فدراسیون جهانی و رییس فدراسیون تکواندو سنگاپور) انجام شد، تیم‌ها به دو گروه تقسیم شدند که در گروه نخست شهرداری ورامین، پلیس عراق، عمان و پاکستان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در گروه دوم نیز تیم‌های شهدای مدافع حرم ساری، مقاومت، الکتریک عراق و آریانا افغانستان به مصاف یکدیگر می‌روند و از این دو گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می‌کنند. در مرحله پایانی تیم اول و دوم این دو گروه رو در یکدیگر قرار می‌گیرند تا قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شود.

مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها فردا (پنجشنبه) در دو نوبت صبح و عصر، دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی و نیمه نهایی صبح تا ظهر روز جمعه (۲۵ فروردین‌ماه) و مسابقات فینال عصر همین روز برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌هاي آسيا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتياز در راستای افزایش رنكينگ المپيك تعلق می‌گیرد.