لیگ برتر والیبال ایران| هورسان با شکست در دربی از صعود بازماند!

به گزارش مازنداسپرت؛ دیدار سوم تیم‌های هورسان رامسر و پاس گرگان در مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر مردان امروز (پنج‌‌شنبه چهارم اسفند) در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد.   شاگردان عیسی سنگدوینی در این مسابقه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند تا در مجموع مرحله یک چهارم نهایی دو بر یک هورسان را […]

به گزارش مازنداسپرت؛ دیدار سوم تیم‌های هورسان رامسر و پاس گرگان در مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر مردان امروز (پنج‌‌شنبه چهارم اسفند) در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد.

 

شاگردان عیسی سنگدوینی در این مسابقه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند تا در مجموع مرحله یک چهارم نهایی دو بر یک هورسان را شکست دهند و به عنوان سومین تیم، راهی مرحله نیمه‌نهایی شوند.

 

شاگردان رحمان محمدی‌راد در این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب هورسان شدند تا به کار خود در لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ پایان دهند.

 

پاس این مسابقه را با ترکیب محمدامین حیدری، تکاور متین، امین اسماعیل‌نژاد، علیرضا عبدالحمیدی، متین احمدی و ابراهیم نرمونه آغاز کرد و در ست نخست با کنترل مسابقه به حریف اجازه خود نمایی نداد و ۲۵ بر ۱۵ به پیروزی رسید. در تیم هورسان رامسر نیز شایان شاهسوند، علی زارع، فرهاد سال افزون، محمد صادقی، محمدکاظم غفاری و علیرضا شاه‌علی در ترکیب شروع کننده مسابقه بودند.

 

هورسانی‌ها در ست‌های دوم تلاش زیادی برای شکست پاس داشتند و رقابت نزدیکی هم در این زمینه با حریف داشتند اما در نهایت با امتیاز ۲۷ بر ۲۵ مغلوب حریف شدند تا در مجموع دو بر صفر نتیجه را به تیم جوان پاس واگذار کرده باشند.

 

در اواخر ست سوم به‌رغم این‌که هورسان چندین امتیاز از پاس پیش بود، سرویس به امین اسماعیل‌نژاد رسید و این بازیکن نتیجه را تغییر داد و پاس پیش افتاد و در نهایت ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا سه بر صفر فاتح نهایی مسابقه شود.

 

علیرضا گیلانی و حمید حق‌بین ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که به مدت ۹۳ دقیقه طول کشید.

 

مرتضی اکرمی، مهدی نویدی و علیرضا قریب به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و داور ویدئوچک قضاوت این مسابقه را برعهده داشت که ۲۵۰ تماشاگر داشت.

 

تیم پاس گرگان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر مردان که از ۱۰ تا ۱۴ اسفند در سالن فدراسیون والیبال پیگیری خواهد شد به مصاف شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی می‌رود.

 

در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم لبینات هزار آمل به مصاف برنده دیدار تیم‌های پیکان تهران و نیان الکترونیک خراسان خواهد رفت. دیدار سوم دو تیم پیکان و نیان ساعت ۱۶ روز جمعه پنجم اسفند برگزار می‌شود.