لیگ برتر والیبال ایران

هورسان‌ فاتح دربی / برنامه پلی آف اعلام شد

تیم هورسان رامسر در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان در بازی خانگی برابر لبنیات هراز آمل دیگر نماینده مازندران به پیروزی رسید.

به گزارش مازنداسپرت، در هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان تیم هورسان رامسر در بازی خانگی برابر لبنیات هراز آمل دیگر نماینده مازندران به پیروزی رسید.

 

شاگردان بهروز عطایی در تیم هراز در ست دوم این مسابقه ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسیدند اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ نتیجه را به میزبان خود واگذار کردند تا هشتمین شکست فصل خود را تجربه کنند.

 

تیم لبنیات هراز آمل در پایان دور رفت با ۱۲ برد و یک شکست قهرمانی نیم فصل شد، اما در دور برگشت هفت ناکامی دیگر تجربه کرد تا در نهایت با ۱۸ برد و ۵۲ امتیاز و کسب رتبه دوم جدول به کار خود در مرحله مقدماتی پایان دهد.

 

تیم هورسان نیز با این برد، جشن شانزدهمین پیروزی در لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ گرفت تا ۴۷ امتیازی شود.

 

**برنامه مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر مردان

 

مرحله مقدماتی سی‌وششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان ایران امروز (یکشنبه ۲۳ بهمن) پس از برگزاری ۲۶ هفته به پایان رسید.

 

در پایان مرحله مقدماتی تیم‌های شهداب یزد، لبنیات هراز آمل، پیکان تهران، هورسان رامسر، پاس گرگان، نیان الکترونیک خراسان، فولاد سیرجان ایرانیان و ایفاسرام اردکان با کسب رتبه‌های اول تا هشتم به مرحله پلی‌آف صعود کردند.

 

 

 

بدین ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی تیم‌های شهداب یزد با ایفاسرام اردکان با هم مسابقه می‌دهند، لبنیات هراز آمل به مصاف فولاد سیرجان ایرانیان می‌رود، پیکان تهران نیز با نیان الکترونیک خراسان روبرو خواهد شد و هورسان رامسر و پاس گرگان مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهد کرد.

 

مرحله پلی‌آف لیگ برتر مردان از روز یکشنبه ۳۰ بهمن به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال آغاز می‌شود تا هشت تیم مدعی در جدال با یکدیگر برای کسب جام سی‌وششم تلاش کنند. برنامه مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر مردان به قرار زیر است:

 

یکشنبه ۳۰ بهمن، دور رفت مرحله یک چهارم نهایی

 

شهداب یزد – ایفاسرام اردکان، ساعت ۱۵

 

هورسان رامسر – پاس گرگان، ساعت ۱۸

 

دوشنبه یکم اسفند، دور رفت مرحله یک چهارم نهایی

 

لبنیات هراز آمل – فولاد سیرجان ایرانیان، ساعت ۱۵

 

پیکان تهران – نیان الکترونیک خراسان، ساعت ۱۸

 

سه‌شنبه دوم اسفند، دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی

 

پاس گرگان – هورسان رامسر، ساعت ۱۵

 

ایفاسرام اردکان – شهداب یزد، ساعت ۱۸

 

چهارشنبه سوم اسفند، دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی

 

نیان الکترونیک خراسان – پیکان تهران، ساعت ۱۵

 

فولاد سیرجان ایرانیان – لبنیات هراز آمل، ساعت ۱۸

 

مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر مردان به صورت دو برد از سه بازی برگزار می‌شود و در صورت نیاز به بازی سوم، این دیدارها روزهای پنج‌شنبه و جمعه چهارم و پنجم اسفندماه بر اساس برنامه دور رفت برگزار خواهد شد.

 

همچنین در راستای استانداردسازی مسابقات، از سیستم ویدئوچک در تمامی دیدارهای مراحل پلی‌آف لیگ برتر مردان استفاده می‌شود.