شوک به رفسنجان‌ قبل دیدار با نساجی قائمشهر ، دو ستاره محروم شدند

پیش از شروع دور برگشت بازی های لیگ برتر کمیته انضباطی پیرامون اتفاقات رخ داده در بازی استقلال – مس رای خود را صادر کرد.

به گزارش مازنداسپرت ؛این بازی در استادیوم آزادی تهران با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت که درگیری ابراهیم صادقی مربی تیم مس و بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های تیم استقلال از حواشی آن بود. اتفاقاتی که در بین دو نیمه رخ داد و استارت آن از جایی خورد که محمد ربیعی با سوت پایان نیمه اول به داور گفت؛ باید برای تیم او پنالتی می گرفته و ریکاردو ساپینتو هم همین لحظه معترض شد و معقتد بود استقلال از داور پنالتی طلب کار است. در ادامه ورود دستیاران دو سرمربی به ماجرا اتفاقات ناشایستی را رقم زد. این در حالی بود که پیش از شروع نیمه دوم مربیان دو تیم با هم خوش و بش گرمی داشتند.

اما در رای صادره از سوی کمیته انضباطی این چنین آمده است: دوتیم استقلال تهران و مس رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر برگزار و از سوی بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل مسابقات محروم شد. این رای از حیث جریمه قابل تجدید نظر است. ابراهیم صادقی، مربی تیم مس رفسنجان به دلیل رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

در ادامه این رای این چنین آمده است: مهرداد رضایی، بازیکن تیم مس رفسنجان به خاطر رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است. هم چنین میثم تیموری، بازیکن تیم مس رفسنجان به دلیل رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیم خود ۲ جلسه محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.