هشتمین قضاوت وحید کاظمی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن

با اعلام اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ برتر مشخص شد که وحید کاظمی داور بین المللی فوتبال برای قضاوت در مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن انتخاب شده است.

به گزارش “مازنداسپرت”، با اعلام اسامی داوران هفته شانزدهم لیگ برتر مشخص شد که وحید کاظمی داور بین المللی فوتبال برای قضاوت در مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن انتخاب شده است.

کاظمی در شرایطی برای قضاوت این بازی ابلاغ گرفته که هفته گذشته تبحر خود را در امر داوری به نمایش گذاشت. او در بازی حساس استقلال و تراکتور در تبریز روی صحنه گل اول سرخپوشان تبریزی یک شاهکار داوری را نشان داد. در صحنه ای که محمدرضا ابوالفضلی با بالا بردن پرچم اعلام آفساید کرده بود، وحید کاظمی تشخیص داد که تصمیم کمک داور اول اشتباه بوده است. بعد از بازی هم مشخص شد که کاظمی با تبحر خود تصمیم درست را گرفته و گل را مردود نکرده است.

این عملکرد خوب از وحید کاظمی بسیار مورد توجه و تحسین قرار گرفت و حالا کمیته داوران این داور بین المللی را برای قضاوت در هفته شانزدهم نیز انتخاب کرده است.

کمیته داوران مزد شاهکار کاظمی را با یک بازی حساس دیگر داده و او قرار است در هفته شانزدهم بازی پرسپولیس و ذوب آهن را سوت بزند. این بازی هشتمین باری است که در لیگ برتر امسال کاظمی سوت در دست می گیرد تا او در کنار امیر سامان سلطانی رکورددار قضاوت در لیگ شود.