دل والیبال برایت تنگ خواهد شد؛

واکنش های جالب به خداحافظی شماره ٩ مازنی سابق تیم‌ملی

چند سرمربی لیگ برتری به خداحافظی عادل غلامی از والیبال واکنش نشان دادند.

به گزارش مازنداسپرت ؛عادل غلامی چند روز پیش رسما با دنیای والیبال خداحافظی کرد. ستاره سابق تیم ملی که جزو نسل طلایی والیبال ایران بود و اتفاقا روز یکشنبه در جریان دیدار هراز آمل و سایپا نیز از او تقدیر به عمل آمد.

به دنبال خداحافظی این بازیکن والیبال ایران نظرات مربیان لیگ برتر مردان را در این خصوص پرسیده شده که در اینجا آن‌ها را می‌خوانید:

*تندروان: غلامی با هوش سرشار سری در سر بزرگان یافت
محمدرضا تندروان سرمربی تیم شهداب یزد گفت: عادل غلامی استعدادی منحصر به فرد بود و در پستی بازی می‌کرد که شاید به لحاظ فیزیکی نیاز به قد بلندتری داشت اما با هوش سرشار و تعهدش به کار توانست در بزرگان دنیا سری در سرها داشته باشد و در مسابقات مهمی مانند المپیک در ترکیب تیم ملی قرار گیرد. او یکی از منحصر به فردترین بازیکنان سرعتی‌زن در دنیا بود که توانست در بالاترین سطح والیبال بازی کند. غلامی تا آخرین لحظه‌ خیلی باهوش، متعهد و با انگیزه والیبال بازی کرد.

*اکبری: یکی از بازیکنان ارزشمند والیبال خداحافظی کرد
پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان اظهار کرد: غلامی یکی از بازیکنان ارزشمند والیبال کشور است که سال‌هایی که در خدمت تیم ملی بود بسیار برای آن زحمت کشید. در تیم‌های باشگاهی هم عملکرد خوبی داشت و در مجموع در هر تیمی که حضور داشت، بازیکن موثری بود. او همواره تمام تلاشش را کرد تا در خدمت تیم باشد چه در تیم باشگاهی یا تیم ملی و با تمام وجود برای این تیم‌ها زحمت کشید.
اکبری با بیان این که خداحافظی برای همه بازیکنان وجود دارد، تصریح کرد: یک روز همه می‌آیند و روز دیگر هم از بازی والیبال خداحافظی می‌کنند. این داستان برای همه ما وجود داشته و حتی برای خیلی از بازیکنان فعلی تیم ملی هم در آینده پیش خواهد آمد. این خداحافظی کردن از بازی سخت است اما با توانمندی‌ای که عادل دارد می‌تواند این موضوع را درون خود حل و فصل کرده و در بخش‌های دیگر چون مربیگری و باشگاه‌ها شروع به فعالیت کند. به نوبه خود برای این بازیکن باسابقه آرزوی موفقیت دارم.

*سیدعباسی: امیدوارم غلامی از مجموعه والیبال جدا نشود
سید جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم شهرداری ارومیه با تاکید بر این که عادل غلامی بازیکن بسیار باکیفیتی بوده است، گفت: او در مدتی که در ترکیب تیم ملی قرار گرفت به جای بازیکن بزرگی مثل علی نادی در ترکیب جای گرفت و به خوبی وظایفی را که برعهده‌اش گذاشته شده بود، انجام داد. غلامی بازیکنی مطیع و در خدمت تیم بود. برای او آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم از مجموعه والیبال جدا نشود و شخصیت والیبال‌اش را با مربیگری یا فعالیت در زمینه‌های دیگر ادامه دهد.

*صمدی: نبود غلامی در والیبال احساس خواهد شد
حامد صمدی سرمربی نیان الکترونیک خراسان اظهار کرد: عادل غلامی یکی از سرمایه‌های والیبال کشور بود و مشابه این بازیکن را در تیم نیان الکترونیک داریم. امثال عادل غلامی و سید محمد موسوی از نسل طلایی والیبال و برای همه قابل احترام و جزء مفاخر والیبال کشور هستند. حیف است که این بازیکنان از دنیای بازی در حوزه والیبال خداحافظی می‌کنند و مسلما نبودشان در لیگ والیبال احساس خواهد شد.
وی افزود: از این بازیکنان مثل شهرام محمودی، سید محمد موسوی ، عادل غلامی و … خاطرات خوبی داریم. اگر دوره والیبال این بازیکنان تمام شود واقعا حیف خواهد بود و پیدا کردن جایگزین برای آن‌ها زمان‌بر است چون از نظر کیفیت بازی همه جزء تراز اول‌های مملکت بودند و بسیار ناراحت کننده است که شاهد خداحافظی کردن این بازیکنان از دنیای والیبال باشیم.

*صادقیانی: بازیکنی که با شوخی‌هایش به تیم کمک می‌کرد
آرش صادقیانی سرمربی راه‌یاب ملل مریوان هم با تاکید بر این که عادل یک بازیکن با انگیزه، جنگنده و باغیرت بود، اظهار کرد: ما در تیم نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و در باشگاه کاله با هم هم‌تیمی بودیم. بازیکنی خوش خنده که هنگام باخت با شوخی‌هایش به تیم کمک می کرد و این موارد شاخص‌ترین ویژگی‌های اخلاقی این بازیکن محسوب می‌شد. خاطرات بسیاری از او دارم که هیچ کدام قابل تعریف و انتشار نیست.