دعوت از کسرایی و صفایی به کمیته انضباطی

پرونده ترابی – موسوی با دو شاهد جدید

کمیته انضباطی به دنبال برگزاری جلسه با ناظر و داور وسط بازی جنجالی پرسپولیس و نساجی خواهد بود.

به گزارش مازنداسپرت ؛یکی از مهم‌ترین حواشی هفته آخر نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر، درگیری بین مهدی ترابی و سیداحمد موسوی در جریان دیدار پرسپولیس و نساجی بود.

دو بازیکنی که بلافاصله تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی با حکم عنصر قضایی فدراسیون فوتبال، با دستور موقت محروم شدند و چند روز بعد با حضور ترابی و موسوی در ساختمان سئول و برگزاری جلسه با حسن‌زا‌ده و دیگر اعضای کمیته انضباطی، همان دستور لغو شد و این دو، تیم‌های خود را در جام حذفی همراهی کردند.

با این حال، تصور می‌شد که بعد از برگزاری مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، کمیته انضباطی رای خود در خصوص این دو بازیکن را صادر کند. اما چنین اتفاقی تا به امروز رخ نداده است.

طبق اطلاعات به‌دست‌آمده کمیته انضباطی از محمدرضا کسرایی، ناظر و علی صفایی داور وسط دیدار پرسپولیس و نساجی دعوت به عمل آورده تا توضیحات تکمیلی را ارائه دهند و پس از آن، با توجه به جمیع جهات، حکم مربوطه را صادر کنند.

با این اوصاف، در هفته شانزدهم لیگ مهدی ترابی به علت دریافت کارت قرمز برابر نساجی از جدال با ذوب‌آهن محروم است، اما احمد موسوی تیمش را مقابل مس رفسنجان همراهی می‌کند و پس از آن هر دو باید در انتظار احکام صادره از سوی کمیته انضباطی باشند.