سرمربی لبنیات هراز آمل

بهروز عطایی: سایپا تیم جوان و قابل احترامی بود

سرمربی تیم لبنیات هراز آمل گفت: سایپا در هفته‌های گذشته لیگ برتر والیبال مردان نمایشی بسیار عالی داشته و کم تجربگی سبب شده نتواند نتایج مسابقات را به نفع خود رقم بزند.

به گزارش مازنداسپرت، هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان کشور امروز (یکشنبه ۲۵ دی) با هفت دیدار در شهرهای مختلف پیگیری ‌شد و لبنیات هراز آمل توانست سایپا تهران را با نتیجه سه بر دو شکست دهد.

 

بهروز عطایی در مورد این مسابقه اظهار کرد: دو تیم دیدار با کیفیتی را به معرض نمایش گذاشتند و سایپا تیم قابل احترامی است که بازیکنان جوان و با تجربه ای در اختیار دارد.

 

سرمربی‌ تیم لبنیات هراز آمل تصریح کرد: سایپا در هفته‌های گذشته نمایشی بسیار عالی در لیگ برتر والیبال کشور داشت و کم تجربگی سبب شد که نتواند نتایج مسابقات را به نفع خود رقم بزند.

 

وی ادامه داد: امروز هم تیم سایپا اسیر همین کم‌تجربگی شد و لبنیات در ست چهارم و پنجم با ارائه بازی بهتر و قابل قبول‌تر توانست مسابقه را کنترل کرده و با قاطعیت در ست‌های پایانی به پیروزی برسد.

 

عطایی در ادامه افزود: بازی هفته نوزدهم لبنیات هراز آمل مقابل راه‌یاب ملل است. این تیم نیز بازی والیبال خوبی را به نمایش می‌گذارد و در خانه‌اش بهتر ظاهر می‌شود. با توجه به مسافت طولانی‌ای که باید طی کنیم، فکر می‌کنم بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود.