سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز؛

فرشید طالبی: نبود هواداران تاثیر زیادی روی تیم‌ها گذاشته!

مربی فجرسپاسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نساجی گفت: آماده هستیم تا در مقابل نساجی شگفتی سازی کنند.

به گزارش مازنداسپرت، فرشید طالبی مربی تیم فجرشهید سپاسی شیراز در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل نساجی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: خوشحالم نساجی در این چند سال توانست موفق عمل کند.

 

طالبی افزود: ما اینجا هستیم تا شروع خوبی را برای تیم محبوب فجر رقم بزنیم.

 

وی با اشاره به اینکه جام حذفی جام شگفتی‌هاست، بیان داشت: ما اینجا هستیم تا با یک اتفاق خوب و نگرش حرفه‌ای نتیجه خوبی را کسب کنیم.

 

مربی فجرشهید سپاسی شیراز با اشاره به اینکه، فردا بازی سختی است، اظهار داشت: بازیکنان ما آماده هستند تا آماده و جوانمردانه به میدان بروند. امیدوارم تیمی که مستحق است بازی را ببرد.

 

طالبی در خصوص بحث حضور هواداران در ورزشگاه ها هم صحبت کرد و گفت: نبود هواداران تاثیر زیادی روی تیم‌ها گذاشته است.

 

 

وی ادامه داد: تیم نساجی و ما پرهوادار هستیم و حضور آن‌ها به نفع تیم‌ها است و روی کیفیت بازیکنان هم تاثیرگذار خواهند بود.

 

طالبی افزود: امیدوارم شرایطی پیش بیاید تا همه تیم‌ها از حضور هواداران بهره ببرند.

 

مربی فجرسپاسی از سابقه فجر در جام حذفی گفت و بیان داشت: هر دو تیم کارنامه خوبی در جام حذفی دارند. فجر یکی دو بار به فینال رفته و نساجی هم فصل گذشته قهرمان شده است.

 

مربی فجر در خصوص وضعیت نساجی هم صحبت کرد و بیان داشت: نساجی امسال فراز و نشیب‌های خاص خودش را داشته و بردهای مهمی داشته است.

 

وی افزود: باخت‌هایش اتفاق بوده اما ما به دنبال شگفتی سازی هستیم. کار سخت است اما اگر بازیکنان خواسته‌های کادرفنی را پیاده کنند، می‌توانند به مردم شیراز شیرینی خوبی دهیم.

 

انتهای پیام /۸۶۰۵۹