این برد را به هواداران مظلوم و محروم نساجی تقدیم می‌کنم/دوست داشتم با استقلال و پرسپولیس بازی کنیم

ساکت الهامی در نشست خبری بعد از دیدار نساجی و گل‌گهر که منجر به حذف شاگردان قلعه‌نویی شد اظهار داشت: اول به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم چون جانانه بازی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ساکت الهامی در نشست خبری بعد از دیدار نساجی و گل‌گهر که منجر به حذف شاگردان قلعه‌نویی شد اظهار داشت: اول به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم چون جانانه بازی کردند. به امیر قلعه‌نویی که بزرگ من است تبریک می‌گویم. صادقانه می‌گویم دوست نداشتیم در این مرحله به گل‌گهر بخوریم. دوست داشتم با استقلال و پرسپولیس و یا حتی با سپاهان بازی کنیم ولی در این مرحله به تیم آقای قلعه‌نویی بخوریم.

وی افزود: این برد را به هواداران مظلوم و محروم نساجی تقدیم می‌کنم. آنها هم از حضور محروم هستند و حالا با اتفاق امروز از دیدن بازی تیمشان محروم شدند. آنها بدانند سربازانشان در تیم نساجی برای هویت این تیم تلاش خواهند کرد.اگر آنها بودند شاید ما در لیگ حتی سوم یا چهارم می‌شدیم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم، گل زدیم و خوردیم اما بعد از تساوی بازی متعادل شد.

سرمربی نساجی تاکید کرد: در نیمه دوم سوار بر بازی شدیم و انصافا مستحق برد بودیم. امیر قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ و بزرگ همه مربیان است و تیم آنها خیلی زحمت کشید و با این شکست چیزی از ارزش‌های او کم نخواهد  شد. یک خسته نباشید هم به بازیکنان تیمم می‌گویم که جانانه بازی کردند و از راه دور دست تک تک هوادارانمان را می‌بوسم. لیاقت این تیم خیلی بیشتر است و یواش یواش به جایگاه خوبی در لیگ می‌رسیم. به تیم داوری هم خسته نباشید می‌گویم که با وجود اینکه یک صحنه را آفساید گرفت اما نبود، خوب قضاوت کرد. بیژن حیدری کاریزمای داوری را دارد و در آسیا می‌تواند به خوبی قضاوت کند.

الهامی در خصوص برگزاری اردوی تیم در خارج از کشور عنوان کرد: بحث اردو بحث مدیریتی است، ما زیر ساخت‌های خوبی در کشورمان برای اردو نداریم مخصوصا که الان نمی‌شود در این شرایط جوی راهی اردبیل و مثلا بروجرد شد. این مسائل کار را سخت می‌کند. ما ۳ سال است در کرونا کیفیت زمین خوبی در کشور نداریم. الان ما در ورزشگاه امام رضا بازی می‌کنیم و واقعا لذت می‌بریم. شهر مشهد شهر خوبی ها است و استادیومش هم جزو خوب‌های کشور است.من اعتقاد دارم این زمین به همه زوار امام رضا(ع) تعلق دارد اما متصدی آن آستان قدس رضوی است.

به گزارش فارس، مجتبی ابراهیمی مدیر رسانه‌ای نساجی پیش از نشست خبری با گلایه در خصوص عدم پخش دیدار این تیم با گل‌گهر گفت:هماهنگی هایی از هفته گذشته با شبکه ورزش صورت گرفت که بازی پخش شود حتی گزارشگر این شبکه به مشهد سفر کرد و  الان هم در اینجا حضور دارد اما نمی‌دانیم چرا این اتفاق رخ داد.

وی افزود: این برای دومین بار است که صدا و سیما علیه هواداران ما کم لطفی کرد. یک بازی دیگر را ۴ شبکه پخش کرد و یک بازی اصلا پخش نمشد. از آن طرف زمین نداریم و از این طرف هم بازی ما پخش نمی‌شود. واقعا نمی دانیم از کجا ضربه می‌خوریم. شبکه ورزش در کنداکتورش این بازی را گنجاند ولی اصلا پخش نشد که بهتر است خودشان در این خصوص توضیح بدهند.