پیروزی شاگردان پیروز قربانی مقابل ماشین سازی تبریز

تیم رایکا بابل موفق به کسب پیروزی مقابل ماشین‌سازی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در نخستین مسابقه هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم‌های رایکا بابل و ماشین‌سازی تبریز از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه شهدای سیمرغ بابل مقابل هم قرار گرفتند.

شاگردان پیروز قربانی در تیم رایکا که در نخستین مسابقه فصل به تساوی ۲ بر ۲ خارج از خانه مقابل استقلال ملاثانی رسیده بودند، امروز نمایش خوبی برابر ماشین‌سازی ارائه دادند و توانستند به سه امتیاز در نخستین میزبانی فصل دست پیدا کنند.

در شرایطی که نیمه اول رو به پایان بود، حاتم‌زاده با نفوذ سریع از سمت راست زمین موقعیت خطرناکی برای رایکا بابل به وجود آورد که ارسال او به مقابل تیرک دوم را میلاد قربان‌زاده با شوت روی پا وارد دروازه ماشین‌سازی کرد و تیمش را در دقیقه ۲+۴۵ پیش انداخت.

در نیمه دوم هم شاگردان قربانی نمایش بهتری ارائه کردند و در دقیقه ۸۵ با خطایی که روی حاتم‌زاده اتفاق افتاد صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این فرصت را محمد رضی‌پور با شوت زمینی به سمت راست دروازه تبدیل به گل کرد.

رایکا بابل که سال گذشته شرایط خوبی نداشت، حالا پس از دو مسابقه صاحب یک تساوی و یک پیروزی ۲ بر صفر مقابل ماشین‌سازی شده و ۴ امتیاز دارد و از سوی دیگر سبزپوشان تبریزی نیز پس از سقوط به لیگ برتر دو باخت را تجربه کرده‌اند