تهدید شهروند ساری به انصراف از لیگ برتر فوتسال کشور !!

مدیرعامل باشگاه شهروند ساری گفت: اگر تا پایان هفته پنجره نقل و انتقالات ما بسته بماند، از لیگ برتر انصراف می‌دهیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید نجاریان مدیر باشگاه شهروند ساری در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری فارس، درباره وضعیت نابسامان شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال کشور، اعلام کرد: مشکل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم شهروند را برخی در داخل فوتبال استان به‌دلیل خصومت شخصی با تیم بوجود آوردند و به همین علت اجازه جذب بازیکن جدید را نداریم.

نجاریان افزود: در حالی که در فصل گذشته بنا بر درخواست آقایان در استان، تیم بانوان را در لیگ برتر به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دادم، ولی در پایان فصل بابت شکایت دو بازیکن آنها در کمال تعجب ما را محکوم کردند. این در حالی بود که حتی آقایان مکاتبات این تغییرات را هم قبل از آن با فدراسیون انجام داده بودند.

وی تصریح کرد: آقایان به چند بازیکن فصل گذشته بدون اطلاع باشگاه مجوز خروج از استان را دادند و این در حالی بود که در این شرایط حساس به آنها نیاز مبرم داشتیم.

* وقتی از همه طرف کارشکنی می‌شود

مدیر باشگاه شهروند ساری با اشاره به اینکه هیچ یک از‌ وعده‌های مسؤولان و نمایندگان به باشگاه شهروند محقق نشده و کمکی صورت نگرفته گفت: تنها هستیم و در ابتدای فصل حتی به مدیرکل ورزش ‌و جوانان جناب دکتر رنگرز که بسیار علاقمند به ایشان هستم و انصافاً فرد دلسوزی می‌باشد، نیز اعلام نمودم که هر کسی توان و عُرضه تیم‌داری را دارد بفرمایید در اختیار بگیرد، ولی تا چند روز مانده باز هیچ فردی جرأت این کار را نداشته است و حتی حاضر به برگزاری یک جلسه هم نشدند و تنها دو روز مانده به مسابقات تمرینات را شروع کردیم و فقط برای اینکه سهمیه استان حفظ شود، تن به تیم‌داری داده‌ام.

وی در خصوص اینکه چرا مسابقات شهروند در سالن سید رسول حسینی برگزار نمی‌شود نیز توضیح داد: مدت‌هاست برق سالن به علت بدهی قطع است و سیستم روشنایی آن‌هم مشکلاتی دارد، سال‌هاست سالن تعمیرات اساسی نشده و تجهیزات و امکاناتش از بین رفته، این مسئله ما را مجبور کرده تا مسابقات و تمرینات خود را در سالن‌های دیگر برگزار کنیم که واقعاً برای تیم مشکل است.

نجاریان که به مدت بیست سال شهروند ساری را در لیگ برتر حفظ کرده است در پایان خاطرنشان کرد: وقتی از همه طرف کارشکنی می‌شود، همکاری و همیاری نمی‌کنند که هیچ، چوب لای چرخ تیم می‌گذارند، دیگر ادامه دادن غیرممکن است.