مسابقات دارت آنلاین قهرمانی کشور / استان مازندران بر سکو سوم کشور ایستاد

مسابقات دارت آنلاین قهرمانی کشور ۱۴۰۰ که در روز ۲۶ شهریور و به میزبانی استان آذربایجان شرقی با حضور ۱۰۸ شرکت کننده از ۲۸ استان در قالب ۵۶ تیم برگزار شد با درخشش دارت اندازان مازندرانی پایان یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی کمیته دارت مازندران ، مسابقات دارت آنلاین قهرمانی کشور ۱۴۰۰ که در روز ۲۶ شهریور و به میزبانی استان آذربایجان شرقی با حضور ۱۰۸ شرکت کننده از ۲۸ استان در قالب ۵۶ تیم برگزار شد با درخشش دارت اندازان مازندرانی پایان یافت.
در پایان این مسابقات تیم دونفره الف مازندران با ترکیب نادر یعقوبعلی‌پور و سید جمال سادتی با چهار برد پیاپی‌ مقابل نمایندگان‌ خراسان رضوی، توابع تهران‌، ایلام و یزد به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یافت اما در نیمه نهایی این مسابقات با شکست‌ ۴.۲ مقابل تیم خوزستان از راه‌یابی به فینال بازماند و به مقام سوم مشترک بسنده کرد.

در پایان این مسابقات تیم مرکزی به مقام قهرمانی رسید‌ ، خوزستان دوم شد و تیمهای مازندران و خراسان رضوی مشترکا‌ در جایگاه سوم قرار گرفتند

اعضای تیم مازندران با سرمربیگری طاهر یداله زاده را آقایان نادر یعقوبعلی‌پور ، سید جمال ساداتی، محمد اسکندرپور و حمید فاضلی تشکیل می دادند که پس از یازده سال تیم آقایان مازندران را روی سکو کشوری رسانند.