برگزاری اردوی تیم ملی گلبال نابینایان آقایان و بانوان به میزبانی بابلسر

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان مازندران از برگزاری اردوی تیم ملی گلبال آقایان و بانوان به میزبانی استان مازندران در بابلسر خبر داد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، ابوطالب باقری با بیان اینکه اردوی تیم ملی گلبال نابینایان آقایان هم اکنون به میزبانی بابلسر در حال برگزاری است، گفت: این اردو که از ۳۱ مرداد آغاز شده بود تا نهم شهریور در بابلسر ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره اینکه ۲۵ ورزشکار و اعضای تیم ملی گلبال آقایان در این اردو حضور دارند، افزود: تیم ملی گلبال بزرگسالان برای شرکت در مسابقات ورودی جهانی ۲۰۲۱ کره جنوبی که آبان ماه برگزار می شود، خود را آماده می کند.

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان مازندران تصریح کرد: تیم ملی گلبال جوانان نیز جهت آمادگی بیشتر در مسابقات پاراآسیایی بحرین که آذر ماه برگزار خواهد شد، در این اردو حضور یافت.
باقری همچنین از برگزاری اردوی تیم ملی گلبال بانوان بزرگسالان و جوانان در بابلسر خبر داد و گفت: این اردو نیز با حضور ۲۱ ورزشکار و اعضای تیم از یازدهم تا هجدهم شهریور در شهرستان بابلسر برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت : تیم ملی گلبال بانوان بزرگسال برای ورودی مسابقات جهانی کره جنوبی و تیم جوانان نیز برای مسابقات پاراآسیایی بحرین آماده می شوند.

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان مازندران در ادامه از بازدید و حضور هادی زاده مشاور عالی فدراسیون و امینی مسئول فرهنگی کمیته ملی پارالمپیک از این اردو خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع و ویروس منحوس کرونا، قرنطیه بودن ورزشکاران و اتاق های جداگانه و رعایت پروتکل های کامل بهداشتی برای ورزشکاران و کادرفنی در نظر گرفته شد تا مشکلی برای آنها در این اردو رخ ندهد.