سهام نساجی به مالک جدید واگذار شد/معرفی قنبری به‌عنوان نماینده تام‎الاختیار باشگاه

محمدعلی قنبری نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران گفت: از همه هواداران عزیز نساجی خواستارم فقط و فقط حمایت کنند و هیچ‌گونه دل‌نگرانی در خصوص آینده باشگاه به لحاظ مالی و مدیریتی نداشته باشند و انشاالله طی مراسمی به‌طور رسمی، مالک جدید باشگاه نساجی مازندران معارفه خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدعلی قنبری در گفت‌وگویی، با بیان اینکه شنبه‌شب جلسه‌ای در تهران با حضور مالکان نساجی «آقایان صنیعی‌فر و حدادیان»، مالک جدید و بنده درخصوص واگذاری سهام این باشگاه برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه مالک جدید، ۶۰ درصد سهام صنیعی‌فر و ۴۰ درصد سهام حدادیان را به‌طور کامل خریداری کرد.

وی افزود: ظاهراً حدادیان از مدت‌ها قبل عدم تمایل خود نسبت به تیم‌داری را به‌طور غیررسمی اعلام کرده بود و صنیعی‌فر نیز از عدم حمایت مسئولان گلایه‌مند بود که نهایتاً تصمیم به فروش سهام خود گرفتند.

نماینده تام‌الاختیار مالک باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: در دو دوره کاری با نساجی طی ۱۰ سال اخیر، نخست مهدی پرهام، سپس حسین قاسم‌نژاد و هم‌اکنون نیز این مالک جدید را به نساجی معرفی کردم و امیدوارم در این دوره نیز بتوانیم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم.

قنبری با عنوان اینکه تمامِ وقت، توان، تجربه و ظرفیت‌های خودمان را برای سربلندی نساجی به‌کار خواهیم بست، خاطرنشان کرد: مطمئناً چه در انتخاب بازیکنان و چه در چینش مسئولیت‌های بلاتکلیف باشگاه، تمام عزم خود را جزم خواهیم کرد تا توجه به ظرفیت‌های بومی را در اولویت قرار دهیم.

وی تصریح کرد: از همه هواداران عزیز نساجی خواستارم فقط و فقط حمایت کنند و هیچ‌گونه دل‌نگرانی در خصوص آینده باشگاه به لحاظ مالی و مدیریتی نداشته باشند و انشاالله طی مراسمی به‌طور رسمی، مالک جدید باشگاه نساجی مازندران معارفه خواهد شد.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران رسیدن به کسب درآمد پایدار را یکی از بزرگ‌ترین اهداف مدیریت جدید خواند و تأکید کرد: باید برای بقای نساجی برنامه‌های بلندمدت و در کنار آن برنامه‌های زودبازده تعریف کرد تا روند هدایت نساجی برای مالک خسته‌کننده نباشد.

قنبری تأکید کرد: امروزه نگاه دنیا به فوتبال، نگاه اقتصادی و صنعتی است و به مراتب در علوم ورزشی از فوتبال به‌عنوان صنعت نام برده می‌شود اما متأسفانه روند باشگاه‌داری در ایران، تنها مدیریت هزینه است و کمتر باشگاهی را می‌توان سراغ داشت که نگاهی درآمدزا و حرفه‌ای به فوتبال داشته باشد، بنابراین نیاز است در این مسیر، همه پتانسیل‌های درآمدزا و خبرگان اقتصادی منطقه را به میدان آورد.

وی با بیان اینکه مازندران معدن بازیکن است، اظهار کرد: شما مشاهده کنید بیش از ۷۰ بازیکن مازندرانی در لیگ برتر بازی کردند، چندین بازیکن ملی‌پوش در رده‌های مختلف از استان مازندران در تیم ملی حضور دارند؛ نساجی باید بزرگ‌ترین کارخانه تولیدی عرضه این ظرفیت‌های بومی باشد.

نماینده تام‌الاختیار باشگاه نساجی مازندران در پایان یکی از مهم‌ترین بخش‌های مورد توجه باشگاه نساجی در مبحث درآمدزایی را توجه ویژه و اساسی به تیم‌های پایه خواند و گفت: در سریع‌ترین زمان ممکن باید مجوز آکادمی را از فدراسیون اخذ کنیم.

به گزارش فارس، محمدعلی قنبری به‌عنوان نماینده‌ تام‌الاختیار مالک جدید معرفی شد.