با حضور 16 بازیکن منتخب و برگزیده
تاریخ: ۱۴:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
اردوی تیم ملی بسکتبال باویلچر در ساری آغاز شد

مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال باویلچر برای حضوری قدرتمندانه در مسابقات جهانی آلمان و بازی های پاراآسیایی اندونزی از روز شنبه در ساری آغاز شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مربی تیم ملی بسکتبال باویلچر عصر شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که این اردو با حضور ۱۶ بازیکن منتخب و برگزیده از چهار اردوی قبلی انتخاب شدند و رقابت فشرده تری برای قرار گرفتن درترکیب نهایی تیم ملی خواهند داشت.
مسعود فلاح اضافه کرد : در اواخر اردو لژیونرها نیز اضافه می شوند و در نهایت پس از پیوستن این بازیکنان، به جمع بندی نهایی برای ترکیب اعزامی به بازی های جهانی خواهیم رسید.
مربی تیم ملی بسکتبال باویلچر اسامی بازیکنان حاضر در این اردو را سامان بلاغی، میلاد خردمند (فارس)، محمد محمدنژاد (قم)، علیرضا کمالیفرد، محمد صحی (تهران)، عادل طرفی، فالح عیاشی (خوزستان)، علی کریمی، ایمان بکزاده (اصفهان)، امیررضا احمدی (ایلام)، حسن عبدی (خراسانرضوی)، عبدالجلیل قرنجیک (گلستان)، حکیم منصوری، وحید سعادتپور (مازندران)، علیاکبر ابراهیمی (یزد)، محسن بیگدلی (زنجان) اعلام کرد.
فلاح گفت که این مرحله از اردو تا هفتم خرداد ماه به میزبانی ساری ادامه دارد و در آن علاوه بر مباحث بدن سازی ، بر روی تاکتیک بازیکنان نیز کار می شود.
وی مرور بازی های رقیبان در مسابقات جهانی را از جمله برنامه های اردویی تیم ملی بسکتبال با ویلچر معرفی کرد و افزود که در این اردو هم بازی تیم های کانادا و آلمان آنالیز می شود.
محمد رضا دستیار به عنوان سرمربی تیم ملی با همراهی مازیار میرعظیمی و مسعود فلاح به عنوان مربیان تیم ملی بر این تمرینات نظارت دارند و یاسر گیلگی نیز به عنوان مربی بدن سازی در کنار ملی پوشان حضو دارد.

پاسخی بگذارید