تاریخ: ۱۹:۳۳ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع چپ تیم‌ ‌ملی فرانسه می‌گوید آنها دلیلی ندارد که به قهرمانی در جام جهانی فکر نکنند چون برای این کار کاملا آماده هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های استرالیا، دانمارک و پرو هم‌گروه است و باید در اولین بازی به مصاف استرالیا برود.

دیدیه دشان، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه ستارگان زیادی را به تیمش دعوت کرده است. یکی از این بازیکنان بنجامین مندی، مدافع گران‌قیمت منچسترسیتی است.

 

 

 

 

بنجامین مندی که در اردوی تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه حضور دارد گفت‌:« ما تیم خوب و آماده‌ای هستیم و هدفمان این است که با جام قهرمانی به خانه بازگردیم. بازیکنان با کیفیت زیادی داریم و دلیلی ندارد که به قهرمانی در جام جهانی فکر نکنیم. به روسیه می‌رویم تا نهایت توانمان را نشان دهیم و افتخار آفرینی کنیم.»

 

این مدافع فرانسوی به دلیل مصدومیت شش ماه از میادین دور بود و به همین خاطر خیلی‌ها عقیده دارند که او آماده بازی کردن نیست. در این رابطه مندی ‌اضافه کرد:« منتقدان اشتباه می‌کنند. من کاملا آماده بازی کردن هستم و نشان دادم که می‌توانم به صورت کامل و خوب برای تیم‌ ‌ملی فرانسه بازی کنم و دشان هم به خاطر همین آمادگی من را به تیم‌ ‌ملی  دعوت کرد.»

پاسخی بگذارید