تاریخ: ۱۹:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مربی تیم فوتبال استقلال می گوید هیچ مربی بازیکن خوبش را کنار نمی گذارد اما حداقل حق وریا غفوری شرکت در جام جهانی بوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

هیچ مربی نمی خواهد بازیکن خوبش را کنار بگذارد و وریا در دفاع راست ۶ گل در لیگ زده یک گل هم در لیگ قهرمانان زده و کمترین حقش بازی در جام جهانی بود.

او در مورد این که کی روش گفته وریا غفوری را به دلیل تغییر پستش در استقلال خط زده است گفت: تیم استقلال را آقای شفر ارنج می کند و نه کی روش و هر مربی دنبال موفقیت خودش است. به هرحال هر مربی دوست دارد تیم خودش موفق شد ولی بازیکنی که در ۲ پست موفق است چرا نباید بازی کند؟ در حق وریا اجحاف شد ولی به هرحال فوتبال است و باید به سرمربی تیم ملی هم حق بدهیم.

مربی اسقلال در مورد اینکه آیا غفوری می تواند دوباره روحیه خود را به دست بیاورد هم گفت: فوتبال حسنش به این است که اتفاق های آن زود فراموش می شود. وریا غفوری ۴ سال زحمت کشید این افتخار نصیبش شود ولی این فوتبال مثل اتفاق هایی که در آن می افتد تمام می شود و فراموش می شود. وریا قوی تر می گردد و مطمئن باشید او بهتر از گذشته بر می گردد.

 

طاهری در پایان گفت: سیدجلال هم حقش بود در تیم ملی باشد و من برای او هم ناراحت هستم. معمولا بازیکنی که ۴ سال در تیم ملی بوده باید به عنوان بازیکن با تجربه می رفت مخصوصا این که او آخرین جام جهانی اش بود و بازیکنان جوان تر هنوز فرصت حضور در این رقابت را دارند. البته نظر، نظر سرمربی است و از قدیم هم همه به لیست تیم ملی انتقاد می کردند. اگر وریا هم بود شاید الان در مورد بازیکن دیگر بحث می کردیم.

پاسخی بگذارید