تاریخ: ۱۲:۵۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تنیسور با سابقه کشورمان گفت: فعلا قصدی برای خداحافظی ندارم، چون هر روز خودم را جوانتر و آماده تر از قبل می‌بینم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،انوشا شاهقلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه آیا از تیم ملی خداحافظی کرده است یا خیر، گفت: خیر، خداحافظی نکرده‌ام و انگیزه زیادی دارم که دوباره به تیم ملی بازگردم. بعید می‌دانم برای بازی‌های آسیایی انتخاب شوم چون بازیکنان جوانتر اعزام خواهند شد اما برای دیویس‌کاپ سال اینده خودم را آماده می‌کنم.

وی در مورد اینکه در دوره قبلی دیویس کاپ به تیم ملی دعوت نشد، گفت: به هر حال تصمیم سرمربی بود که چه نفراتی انتخاب کند اما مطمئناً سال آینده تیم ملی با قدرت به دسته یک باز می‌گردد. به مجید شایسته رئیس فدراسیون هم از اینجا پیغام می‌دهم که نگران نباشد چون سال آینده به دسته دو بازمی‌گردیم و احتمالاً قرعه بهتری نصیب‌مان خواهد شد.

تنیسور با سابقه کشورمان در مورد اینکه چه زمانی به بازی تنیس ادامه خواهد داد، گفت: فعلاً هیچ تصمیمی ندارم چون هر زمانی که برای تمرین می‌روم خودم را جوانتر و آماده‌تر از قبل می‌بینم قرار بود در مسابقه فیوچرز ترکیه شرکت کنم اما به دلیل جام رمضان تهران این اتفاق نیفتاد.

شاهقلی در پاسخ به این سؤال که تنیس در حال حاضر در میان رشته‌هایی مانند تنیس روی میز، بدمیتون و اسکواش عقب مانده است، گفت:‌ اصلاً تنیس با این رشته‌هایی که گفتید قابل مقایسه نیست. تنیس از لحاظ مالی و گستردگی شرایط متفاوتی با این رشته‌ها دارد و به هخمین دلیل نباید مقایسه کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی می‌توانیم شاهد حضور تنسیورهای ایران در المپیک باشیم، گفت: جوانان ما در مسابقات آسیا و غرب آسیا نتایج خیلی خوبی می‌گیرند البته موفقیت در تنیس یک مقدار زمان‌بر است اما با همین روند امیدوارم در آینده نزدیک چنین اتفاقی بیفتد و بتوانیم ما هم نماینده‌ای در المپیک داشته باشیم.

 

پاسخی بگذارید