تاریخ: ۱۹:۲۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

فهرست نهایی کی روش پس از بازی با ترکیه علام می‌شود و تا آن زمان نباید درباره انتخاب‌های کی روش پیش داوری کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

حمید  درخشان سرمربی سابق پرسپولیس ؛ درباره غیبت سید جلال حسینی و وریا غفوری در فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای بازی ترکیه به باشگاه خبرنگاران گفت : خودتان می‌گویید این فهرست برای بازی با ترکیه اعلام شده است و باید اجازه دهیم کی روش فهرست نهایی اش را ارائه دهد تا پس از آن بتوانیم درباره غیبت این نفرات کلیدی صحبت کنیم.

 

او ادامه داد: بدون شک کی روش به همین راحتی از توانایی سید جلال حسینی و وریا غفوری نمی‌گذرد.درست نیست از همین حالا درمورد فهرست نهایی تیم ملی قضاوت کرده و حکم برای کی روش را صادر کنیم. از بین بازیکنان خط خورده ۲ بازیکن از ستارگان ترکیب تیم ملی در سال‌های اخیر بوده اند. نباید درمورد فهرست نهایی کی روش عجله کنیم.

 

سرمربی سابق پرسپولیس درمورد بازی ایران و ازبکستان اظهار کرد: انتظار داشتیم تیم ملی دست کم در بازی با جوان‌های ازبکستان بیشتر صاحب توپ شود و بیشتر کنترل دیدار را در دست داشته باشد، اما بار دیگر فوتبال دفاعی را از تیم ملی شاهد بودیم. موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد نکردیم.

 

او درباره اینکه به نظر می‌رسد دیر اضافه شدن بسیاری از بازیکنان تیم ملی به اردو دلیل نمایش نه چندان دلچسب شاگردان کی روش برابر ازبکستان بوده است گفت: این موضوع دلیلی منطقی برای نمایش تیم ملی برابر ازبکستان نیست. آیا تیم‌های دیگری که بازیکنان خود را دیر در اختیار می‌گیرند چنین دلیلی برای نمایش ضعیفشان مطرح می‌کنند. کار ما برای نتیجه گیری در جام جهانی سخت است.

پاسخی بگذارید