تاریخ: ۱۸:۵۳ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران معتقد است نباید درباره بازیکنان دعوت شده به اردوی ترکیه بحث کرد زیرا بازیکنان باید با تمام روحیه خود و با حمایت رسانه و مردم ایران در جام جهانی حضور پیدا کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رحمان رضایی، مدافع پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران درباره فهرست اعلام شده این تیم برای اردوی ترکیه، اظهار کرد: به‌ هر حال باید به اسامی اعلام شده از سوی سرمربی تیم‌ ‌ملی احترام گذاشت. بحث مربیگری سلیقه‌ای است و مربی با توجه به خواسته و نیاز خودش بازیکنانش را انتخاب می‌کند.

وی ادامه‌ داد: درباره بازیکنانی که انتخاب شده‌اند و یا نشده‌اند نباید صحبت کرد، زیرا کار اشتباهی است. به‌ هر حال هر بازیکنی که قرار است برای تیم‌ ‌ملی در جام جهانی به میدان برود، باید با روحیه بالا پا به میدان بگذارد و تمام تلاشش را برای نام ایران انجام دهد. من امیدوارم تیم‌ ‌ملی با هر بازیکنی که قرار است در روسیه بازی کند، موفق باشد.

مدافع پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در پایان و در پاسخ به این سوال که اگر شما جای کارلوس کی‌روش بودید، از بین سید جلال حسینی، وریا غفوری، محمد خانزاده و روزبه چشمی چه کسانی را برای حضور در جام جهانی انتخاب می‌کردید، اظهار کرد: بحث من انتخاب بازیکن خاصی نیست. من مربی تیم‌ ‌ملی نیستم و کی‌روش وظیفه انتخاب نفرات نهایی را دارد. او می داند که چه بازیکنی به دردش خواهد خورد و می‌تواند عصای او در روسیه باشد.

پاسخی بگذارید