تاریخ: ۱۸:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سوسو، ستاره اسپانیایی میلان از پوشیدن پیراهن این باشگاه احساس غرور می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

سوسو در لیورپول فرصت عرض اندام پیدا نکرد اما در میلان بود که توانست اوج کیفیت خود را به نمایش بگذارد. از بخت بد او، روسونری یکی از بدترین مقاطع تاریخی خود را سپری می کند و امسال هم از کسب سهمیه لیگ قهرمانان عاجز ماند.

 

 

 

 

او اما در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت، بازیکن میلان بودن را افتخاری برای خود می داند:« وقتی کوچک بودم، بازی های میلان را تماشا می کردم و می دیدم که چه ستاره های بزرگی پیراهن این باشگاه را به تن دارند و حالا به طرزی باورنکردنی، خودم بازیکن میلان شده ام. به این مساله افتخار می کنم و روزی به فرزندانم خواهم گفت که بازیکن میلان بوده ام.»

 

سوسو ادامه داد:« فصل دشواری را سپری کرده ایم و به خصوص در شروع، اوضاع خوب پیش نرفت. با آمدن گتوزو اما شرایط بهتر شد و تیم پیشرفت زیادی کرده است به طوریکه اکنون برای گرفتن سهمیه لیگ اروپا شانس بالایی داریم.

در این سال ها میلان تغییرات زیادی داشته و بازیکنان جوان زیادی به تیم آمده اند. طبیعی است که در چنین شرایطی نیاز به زمان است تا بتوان انتظارات را برآورده کرد. در میلان همه از شما توقع قهرمانی دارند و این موضوع کاملا قابل درک است ولی ما به زمان بیشتری نیاز داریم.»

 

میلان امشب در زمین خود به مصاف فیورنتینا می رود و در صورت کسب پیروزی، سهمیه خود در لیگ اروپا را قطعی خواهد کرد.

پاسخی بگذارید