تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

در آخرین فهرست اعلام شده از سوی کارلوس کی روش نام ۱۵ لژیونر و ۹ بازیکن از لیگ داخلی ایران به چشم می خورد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پس از چند روز گمانه زنی در مورد فهرست نهایی تیم ملی در نهایت کارلوس کی روش نام ۲۴ نفر را برای اردوی ترکیه اعلام کرد؛ لیستی که در آن نام ۱۵ لژیونر و ۹ ملی پوش دیده می شود.

علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری دو گلر مورد نظر کی روش در لیگ داخلی ایران هستند که امیرعابدزاده آنها را همراهی می کند و حالا باید ببینیم که سرمربی تیم ملی کدامیک را برای سنگربانی در سه بازی مهم تیم ملی در جام جهانی برمی گزیند.

علاوه بر بازیکنانی که اشاره شد در بخش فوتبال داخلی هشت بازیکن دیگر به نام های دیگر علی قلی زاده، مهدی ترابی، مجید حسینی، روزبه چشمی، پژمان منتظری، امید ابرهیمی، وحید امیری و محمد خانزاده حضور دارند.

اما همانطور که کی روش بارها نشان داده که استانداردهای فوتبال خارج ایران اهمیت بیشتری در دیدگاهش دارد، تعداد لژیونرهای حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز بیشتر از بازیکنان لیگ داخلی خواهد بود. بر این اساس میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضائیان، احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد، مسعود شجاعی، سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه، رضا قوچان نژاد، سامان قدوس، سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی چهارده بازیکن دیگری هستند که به همراه عابدزاده از لیگ هایی غیر از لیگ داخلی ایران برای جام جهانی درنظر گرفته شده اند.

پاسخی بگذارید