نائب قهرمان کشتی فرنگی دانش‌آموزان جهان:
تاریخ: ۱۳:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

نائب قهرمان کشتی فرنگی دانش‌آموزان جهان گفت: هدف نهایی‌ام حضور در ادوار آینده المپیک کشتی فرنگی بوده و این مهم در اولویت ورزشی‌ام جای دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی اسکو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: رقابت‌های کشتی فرنگی دانش‌آموزان جهان امسال به میزبانی کشور مراکش برگزار شد و خوشبختانه توانستم پاسخ مناسبی به اعتماد کادر فنی و مربیان تیم ملی دهم.

وی افزود: با تلاش بسیار زیاد در این رقابت‌ها با کسب مدال نقره به عنوان نائب قهرمان دنیا معرفی شدم و می‌خواهم در آینده روند مدال‌آوری خود را ارتقا دهم.

نائب قهرمان کشتی فرنگی دانش‌آموزان جهان با اشاره به حضور رقبای بسیار خوب در این دوره از مسابقات به میزبانی مراکش، تصریح کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و با رقیبانی از کشورهای برزیل، اوکراین و ارمنستان روبرو شدم هر چند در یک دوره از مسابقات هم با قرعه استراحت روبرو شدم.

این ورزشکار جوان و باآتیه، ادامه داد: در وزن ۵۵ کیلو نماینده ایران اسلامی در مسابقات بودم و می‌خواهم با تمرینات منظم و منسجم در آینده به شایستگی در تیم ملی خوش بدرخشم.

اسکو بیان کرد: با تمرینات بیشتر زیر نظر همه مربیان توانمند و نام‌آشنای آملی که تاکنون بسیار حامی من بودند و کمک زیادی کردند می‌خواهم در رده بزرگسالان درخشش خوبی داشته باشم.

وی گفت: هدف نهایی‌ام حضور در ادوار آینده المپیک کشتی فرنگی بوده و این مهم در اولویت ورزشی‌ام جای دارد.

پاسخی بگذارید