تاریخ: ۱۳:۴۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی استقلال فصل خود را با یک پیام مهم به دو عضو هیات مدیره به پایان رساند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

نشست های خبری وینفرد شفر تقریبا همواره با نکات و حاشیه هایی همراه است و حالا اولین سال حضور او در فوتبال ایران با این جملات به پایان رسید “می خواهم درباره سرمایه گذاری در تیم صحبت کنم. امیدوارم هیات مدیره با مدیرعامل برای سرمایه بیشتر کمک کند. تیام با توجه به کیفیتی که دارد، رقم پایینی دریافت می کند و امیدوارم یک یا دو بازیکن با کیفیت بالا خریداری کنیم.”

شفر این بار به جای مدیرعامل، هدف صحبت های خود را تغییر داد و درباره هیات مدیره ای صحبت کرد که به نظر می رسد فعلا از عملکرد آنها رضایت ندارد. شفر که همواره هیات مدیره تیم های آلمانی را برای مدیران استقلال مثال می زند، از اعضای هیات مدیره استقلال انتظار دارد تا برای فصل آینده، کمک حال افتخاری و او باشند و در این مسیر تامین منابع مالی، مهم ترین درخواست شفر است.

حسن زمانی و ملکی دو عضو هیات مدیره استقلال هستند که هر چند اختلافی با شفر ندارند و سرمربی آبی ها همواره با آنها برخورد گرمی داشته اما به نظر می رسد باید نقش پر رنگ تری در معادلات این باشگاه ایفا کنند. زمانی به عنوان چهره ای سیاسی و ملکی به عنوان چهره ای اقتصادی، دو عضوی هستند که به نظر برای همین رسالت در هیات مدیره حضور دارند و با جواد قراب عضو فوتبالی هیات مدیره، تفاوت هایی دارند.

شفر برای استقلال برنامه های زیادی دارد که همواره بر آنها تاکید می کند اما این برنامه ها، نیاز به تامین منابع مالی دارد و مطمئنا تا روزی که هیات مدیره کمکی به افتخاری برای تامین این منابع نکند، استقلال نمی تواند رویای آسیایی خود را به واقعیت تبدیل کند. به همین دلیل است که سرمربی فصل خود را با یک پیام مهم به پایان رساند “روی استقلال سرمایه گذاری کنید”.

پاسخی بگذارید