تاریخ: ۱۹:۲۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مدافع سابق استقلال خبر مربوط به درگذشت جی لوید ساموئل را باورنکردنی می‌داند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

امیرحسین صادقی که سابقه بازی در کنار هافبک ترینداد و توباگویی استقلال که امروز با خبر شوک آور درگذشت در سانحه تصادف همراه بوده، در کارنامه دارد، این اتفاق را باورنکردنی می‌داند.

این بازیکن که برای تماشای جدال امشب استقلال و ذوب آهن در حال عزیمت به سمت استادیوم بود، بعد از شنیدن این خبر دقایقی منقلب شد و در تماسی مجدد ضمن ابراز تاسف از این اتفاق گفت: اصلا نمی‌توانم باور کنم. او علیرغم قیافه و هیکل شاید وحشتناکی که داشت از نظر احساسی واقعا مهربان بود. یکی از بهترین شماره‌های ۳ که علاقه‌اش به این شماره هم باورنکردنی بود و تمام بدنش را با این شماره خالکوبی کرده بود. روزهای خوبی در کنار او داشتم و الان جز اینکه نتوانم این خبر را باور کنم و برایش آرزوی آمرزش و آرامش کنم چیز دیگری نمی‌توانم بگویم.

امیرحسین صادقی در ادامه حرف‌هایش گفت: با کلی انرژی خودم را مهیای حضور در استادیوم و تماشای دیدار استقلال می‌کردم که این خبر نابود کننده را شنیدم و نمی‌خواهم باورش کنم. این دومین خارجی است که با خبر فوتش مواجه شدم که هم تیمی من بودند. پارسال که ماچادو فوت کرد و الان هم ساموئل.

مدافع سابق استقلال ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم در بازی امشب گفت: ساموئل بازیکنی مهربان بود که خیلی زود خودش را در بین بازیکنان استقلال جا کرد. همه به او اعتماد داشتند و انگار که خارجی نبود و مثل یکی از خودمان بود و رفاقتش با بچه ها مثالزدنی بود.

پاسخی بگذارید