تاریخ: ۱۸:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس با تمجید از سیدجلال حسینی، نسبت به انتقاداتی که این روزها می‌شود درخواست کرد با توجه به شرایط تیم ملی حمایت از تمامی بازیکنان در راس این مسائل قرار گیرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بیرانوند با سیو نجات بخش خود در ثانیه‌های پایانی باعث شد تا این تیم همچنان در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد. او در پایان این بازی به شدت از عملکرد حریف بابت اتلاف وقت شاکی بود و مدعی شد اگر آنها فوتبال جوانمردانه‌ را در دستور کار خود داشتند، بازی جذاب‌تری را شاهد می‌شدند.

اگر اتفاق تلخی می‌افتاد نمی‌توانستم به رختکن بروم

اول از همه باید از هواداران‌مان تشکر کنم. من از حضورشان سورپرایز که نه واقعا از ته دل خوشحال شدم. به حمایت آنها طی این دو سال کاملا عادت کرده‌ایم و مطمئن هم بودم که آنها ما را مورد لطف خود قرار می‌دهند. برد دیروز را باید به آنها تقدیم کرد که ۹۰ دقیقه به ما شوق هجوم و تسلیم نشدن دادند. واقعا در دقایق پایانی نمی‌دانستم باید چه کنم. خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم وگرنه نمی‌دانستم باید چطور مسیر تا رختکن را بروم. واقعا بغض کرده بودم و دلم می‌خواست جواب این حمایت را به بهترین شکل بدهیم.

الجزیره فوتبال که نه بازی کثیفی راه انداخت

می‌دانستیم که کار سختی مقابل الجزیره داریم. آنها خصوصا در خط جلوی خود بازیکنان باکیفیتی در اختیار داشتند. اما وقتی که بازی شروع شد متوجه شدیم که این فوتبال نیست و آنها یک بازی کثیف با وقت کشی‌های ناجوانمردانه  به راه انداختند. آنها به شعار فیفا و فوتبال جوانمردانه کاملا بی‌اعتنا بودند و در هر جای زمین بدون توپ و با توپ و بدون برخورد به زمین می‌افتادند. وقتی هواداران روی سکو و در خانه عصبی می‌شدند، ببینید که بازیکنان چه شرایطی داشتند. خوشحالم که توانستیم ضمن صعود پاسخ خوبی به این بازی کثیف آنها بدهیم.

عصبانی بودم اما قصد برخورد نداشتم

در پایان بازی کاملا هیجان زده بودم. یک برد شیرین و فوق العاده بود. در زمان شادی برخوردی با بازیکنان الجزیره نداشتم و نمی‌خواستم با آنها درگیر شوم اما دلم یک کری بزرگ می‌خواست که فکر کنم با همان شادی ۹۰ هزار نفره آن را انجام دادیم و الجزیره هم جزو افتخاراتش است که جلوی ۹۰ هزار نفر بازی کرد.

دوست دارم روزی سیدجلال مربی‌ام شود

سیدجلال برای تیم ما یک نعمت است. کاپیتان ما یک رهبر بزرگ بود و این را در بیشتر بازی‌ها نشان داده است. اینکه در آن دقایق اینچنین و در آنجا حضور داشته باشد از شوق پایان‌ناپذیرش برای پیروزی برمی‌آید. خوشحالم که سه فصل است که در کنار او هستم. به قول شما در این چند روز اخیر واقعا لقب سوپرمن برازنده‌اش است. بعد از بازی گفتم آقا سید حالا حالاها فکر خداحافظی نکن که باید باشی در کنارمان. دوست دارم یک روز که مربی شد حتما شاگردی‌اش را کنم و شاید وقتی به ملوان رفت و مربی شد من هم دوران سربازی‌ام را آنجا پشت سر گذاشتم! (خنده)

نگفتم پرسپولیس برایم تمام شد

از حرف‌هایم بد برداشت نکنید. من گفتم از امروز پرسپولیس برایم تمام شد و منظورم این بود که خدا را شکر توانستیم فصل را به بهترین شکل پایان دهیم و اکنون باید تمرکزمان روی مسابقات و اردوی تیم ملی باشد. خوشحالم که با پرسپولیس در این فصل هم با جام و موفقیت به کارمان پایان دادیم و هواداران را خوشحال کردیم. پیروزی در سوپرکاپ و لیگ برتر و در نهایت صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا روزهای خوبی هم برای ما و هم برای هواداران ساخت. من دوست دارم سال‌ها در پرسپولیس بمانم و اگر مدیریت باشگاه اجازه دهد هیچ سالی نمی‌خواهم قراردادم کمتر از ۵ فصل باشد و در پایان هر فصل با صلاحدید خودشان قراردادم را به شکلی تمدید کنند که باز ۵ سال دیگر از آن هم در خدمت پرسپولیس باشم. با اجازه هواداران اما از امروز می‌خواهم تمام تلاش و تمرکز را برای موفقیت در تیم ملی و جلب نظر آقای کی‌روش برای حضور در روسیه به کار بگیرم و ان شاالله یکی از بازیکنان ایران در این تورنمنت باشم.

اینستاگرام تعطیل

من اهل حاشیه نیستم. اینستاگرامم را به این دلیل تعطیل کردم که بتوانم تمام تمرکزم روی تمرینات تیم ملی و ان شاالله بازی‌های جام جهانی باشد. می‌خواهم با قدرت و تمرکز صد در صدی در تک تک ثانیه‌های حضورم در تمرین تیم ملی سود ببرم و بتوانم نظر کی‌روش را جلب کنم.

نه خودم را در روسیه می‌بینم و نه شماره یک

خوشحالم که در این مدت مورد لطف و اعتماد آقای کی‌روش قرار داشتم. تا جایی که در توان داشتم تمام تلاشم را کردم تا بازیکنی موثر در تیم ملی کشورم باشم. اکنون هم روزهای پایانی انتخاب و حضور در روسیه است. من هم تمام تلاشم را خواهم کرد که بتوانم نظر نهایی آقای کی‌روش را جلب کنم. همه با هم رقابت می‌کنیم و من هم خودم را نه از الان در روسیه می‌بینم و نه شماره یک را برای خودم. این مساله باعث می‌شود تا به هدفم که تمرین، تمرین و تمرین با نهایت تمرکز است برسم.

انتقاد روی چشم اما لطفا حمایت کنید

فاصله کمی تا شروع جام جهانی باقی مانده است. من در این مدت انتقادات زیادی شنیدم. هر چه گفتید و گفتند هم روی چشمم و هیچ پاسخی نه به آن دادم و نه خواهم داد. برخی شیطنت کردند و برخی هم جو و جوک ساختند. اما خواهش من این است که لطفا از امروز همه تلاش کنند تا بچه‌های تیم ملی روحیه بگیرند. کار سختی در جام جهانی مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال داریم. همه حداقل در این مساله که در گروه سختی با قهرمانان چند قاره قرار داریم موافق هستند. بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین عملکرد را داشته باشند، کادرفنی نیز بهترین را برای تیم ملی در نظر دارند تا نتایج خوبی برای افتخار و غرور ایران شکل دهند. از مردم هم می‌خواهم در این مدت کوتاه روحیه بدهند به تک تک بازیکنان تا به نتیجه برسیم و در شان فوتبال ایران بدرخشیم.

پاسخی بگذارید