تاریخ: ۱۸:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

تیم ملی فوتسال زنان ایران بعد از موفقیت در رقابت های آسیایی به تهران بازگشت و در فرودگاه مورد استقبال مسئولان و علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

تیم ملی فوتسال زنان ایران در دومین دوره رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا موفق شد به دومین قهرمانی پیاپی اش دست یابد و مانند فوتسال آقایان اقتدار ایران را در قاره کهن به نمایش بگذارد. تیم ملی فوتسال زنان ایران در این دوره از مسابقات با نمایش فوق العاده ای که داشت بشدت مورد توجه جامعه قرار گرفت.  تیم فوتسال زنان ایران در این دوره که در کشور تایلند برگزار می شد در مسابقه فینال موفق تیم فوتسال زنان ژاپن را با نتیجه ۵ بر دو شکست داده و به مقام قهرمانی برسد. تیم فوتسال ایران همچنین توانست علاوه بر جام قهرمانی عنوان بهترین گلزن برای ساراشیربیگی و ارزشمندترین بازیکن برای فرشته کریمی را نیز به دست آورد. همچنین   تندیس بازی جوانمردانه این دوره از بازی ها به تیم ملی فوتسال بانوان ایران از سوی AFC داده شد.

تیم فوتسال زنان ایران در این دوره و در مرحله گروهی بعد از عبور از ازبکستان و ترکمنستان در مرحله یک یک چهارم نهایی از سد چین گذشت و به نیمه نهایی رسید. تیم ایران سپس ویتنام را در نیمه نهایی برد و در نهایت با پیروزی مقابل ژاپن قهرمان شد.

زنان فوتسالیست ایرانی امروز ظهر از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شدند و مورد استقبال قرار گرفتند. دختران فوتسال ایران در فرودگاه و در برابر دوربین های پرتعداد عکاسان ژست های قهرمانانه گرفته و فریاد قهرمانی در آسیا را سر دادند. بی تردید اعضای تیم ملی فوتسال اینروزها درخشان ترین ستاره های ورزش ایران هستند. آن ها توانستند که در این دوره از مسابقات به قلب جامعه رسوخ کرده و حالا تبدیل به محبوب ترین چهره ها شده اند. این قهرمانی و این افتخار گوارای وجود…

عکاس:پرتو جغتایی

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید