تاریخ: ۱۲:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

کروات های پرسپولیس، روز ملتهب و پر استرسی را سپری کردند اما در پایان، لبخند خوشحالی روی لبانشان نقش بست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

ک روز پیش از مسابقه، کروات های پرسپولیس قراردادشان را با این تیم تمدید کردند؛ حالا ایگور و مارکو برای چهارمین فصل پیاپی روی نیمکت خواهند نشست و برادر برانکو نیز همراه از خواهد بود، پروفسور نیز همچنان مرد اول سرخ ها خواهد بود.

 

کادر فعلی سرخ ها اکنون یکی از پرسابقه ترین گروه های مربیان خارجی در فوتبال ایران هستند. آن ها در سه فصل اخیر افتخارات زیادی نیز کسب کرده اند و جزو مربیان پرافتخار فوتبال ایران هستند.

 

 

روز گذشته آن ها استرس و نگرانی زیادی را روی نیمکت تحمل کردند اما تمام تلاششان بر این بود که التهابّ موجود به ساق پای بازیکنان منتقل نشود. مارکو و ایگور در لحظات پایانی، نزدیک به خط آمدند تا آخرین و حساس ترین نکات را نیز همگام با برانکو، به بازیکنان منتقل کنند.

 

حالا کروات ها یک پیش فصل حساس را پیش رو دارند و شاید در این میان، نقش مارکو استیلینوویچ پررنگ تر از دیگران باشد. او مربی بدنساز سرخ هاست و در سه فصل اخیر، با تمرینات منظم آن ها را برای یک فصل بازی و جنگیدن تا آخرین لحظه آماده می کند.

 

پرسپولیس در دقیقه ۸۹ گلزنی کرد و الجزیره ۵ دقیقه فرصت داشت تا بازی را برگرداند اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ، به توصیه های کادرفنی گوش دادند و اجازه ندادند یاران علی مبخوت و رومارینیو یک بار دیگر گل خورده را جبران کنند.

پاسخی بگذارید