تاریخ: ۱۲:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سران باشگاه المپیاکوس در یک قدمی فروش ستاره گلزن و ایرانی خود با یکی از بهترین بازیکنان قهرمان این فصل یونان برای جانشینی انصاری فرد به توافق رسیدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در شرایطی که هر روز احتمال فروش کریم انصاری فرد بهترین گلزن المپیاکوس و نفر دوم برترین گلزنان فصل یونان بیشتر از قبل می شود سران باشگاه یونانی خود را برای یکی از جنجالی ترین انتقال های تابستانی فوتبال یونان آماده کردند تا جانشین مناسبی برای موتور گلزنی ایرانی خود در اختیار داشته باشند.

 

لازاروس کرستودولوپوس مهاجم ملی پوش و شماره ۷  این فصل AEK بعد از نقش مهمی که در طلسم شکنی باشگاه بعد از ۲۴ سال ایفا کرد تا جام قهرمانی یونان را بالای سر ببرد حالا ساز جدایی کوک کرده و رسانه های یونانی از او به عنوان شکار جنجالی باشگاه المپیاکوس در بازار نام بردند، بازیکنی که قرار است نقش انصاری فرد را در خط حمله سرخ و سفیدها ایفا کند.

لازاروس به عنوان یکی از کلیدی ترین بازیکنان AEK و دوست صمیمی مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران در اردوی زرد و مشکی پوشان براساس اعلام روزنامه های امروز آتن برای امضای قراردادی ۲+۱ ساله با المپیاکوس با ارزش سالیانه ۵۰۰ هزار یورو دستمزد و ۲۰۰ هزار یورو پاداش به توافق رسیده است تا در آستانه جنجالی ترین انتقال این فصل میان این دو باشگاه رقیب قرار بگیرد.

پاسخی بگذارید