تاریخ: ۱۷:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازنداسپرت آندره کالدروویچ با بیان اینکه مذاکرات خوبی با مسوولان باشگاه پرسپولیس داشتم اما بندهایی از این قرارداد را قبول ندارم، افزود: چنانچه مسوولان باشگاه این مشکلات را برطرف کنند، بار دیگر سرمیز مذاکره خواهم نشست و به این تیم اضافه خواهم شد. سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز در این خصوص گفت: هنوز جذب […]

به گزارش مازنداسپرت آندره کالدروویچ با بیان اینکه مذاکرات خوبی با مسوولان باشگاه پرسپولیس داشتم اما بندهایی از این قرارداد را قبول ندارم، افزود: چنانچه مسوولان باشگاه این مشکلات را برطرف کنند، بار دیگر سرمیز مذاکره خواهم نشست و به این تیم اضافه خواهم شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز در این خصوص گفت: هنوز جذب مهاجم صرب به پایان نرسیده است و مشکلاتی باقی است.

علی اکبر طاهری ادامه داد: ظرف چند روز آینده با این بازیکن بر سر یک میز خواهیم نشست و سعی خواهیم کرد مشکلات را برطرف کنیم.

وی در ادامه از نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی درخواست کرد: اخبار صحیح و درست را انتشار دهند و از شایعه سازی پرهیز کنند.

وحید حیدریه که با تیم پرسپولیس قرارداد سه ساله امضا کرده است در باشگاه حاضر شد و به خبرنگاران گفت: با فکر باز به پرسپولیس آمدم، انتخابم درست بوده امیدوارم حضورم در پرسپولیس باعث تقویت این تیم و موفقیت پرسپولیس شود.

وی ادامه داد: من از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس خوشحالم و امیدوارم با بازی های خوب و کسب نتایج مطلوب دل هواداران را شاد کنیم.

حیدریه پس فردا به ترکیه رفته و در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.

علیرضا امامی فر مربی سابق پرسپولیس که برای دریافت مطالباتش به باشگاه آمده بود با دست خالی باشگاه را ترک کرد./ایرنا

پاسخی بگذارید