تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ملی‌پوش ایرانی روبین کازان با ضربه سر تماشایی برای تیمش گلزنی کرد تا آنها فصل را با شکست مقابل کراسنودار به پایان نبرند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

در یکی از دیدارهای هفته سی‌اُم و پایانی فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ برتر روسیه تیم روبین کازان که سردار آزمون را در خط حمله و رضا شکاری را روی نیمکت داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز مهمان تیم کراسنودار بود.

 

نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید ولی پاول مامائف در دقیقه ۵۶ برای کراسنودار گلزنی کرد، اما روبین کازان که به دنبال رهایی از باخت در آخرین بازی فصل بود، در ادامه حملاتش توانست سه دقیقه به اتمام مسابقه روی سانتر عالی گابریل ایناچه از سمت راست زمین، پرش تماشایی و ضربه سر محکم سردار آزمون گل تساوی را به ثمر برساند.

 

 

یاران آزمون که با کسب هر نتیجه‌ای در این مسابقه نه شانس کسب سهمیه اروپایی را داشتند و نه سقوط می‌کردند، در دیدار خارج از خانه امروز مقابل کراسنودار به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا فصل را با ۳۸ امتیاز و حضور در رده دهم جدول به پایان ببرند.

 

سردار آزمون همانند دو بازی گذشته روبین کازان حضور کامل در ترکیب تیمش داشت که موفق شد برابر کراسنودار گلزنی کند و گل‌های خود در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را به عدد ۶ برساند که این تعداد یک گل کمتر از آمار گل‌های او در سال گذشته برای روستوف محسوب می‌شود.

پاسخی بگذارید