تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

استقلال تا کنون ۹ گل در لیگ قهرمانان داده است که فرشید اسماعیلی ۴ پاس گل آن را داده است و یک بار هم از حریف پنالتی گرفته است تا یکی از موثرترین بازیکنان تیمش در بخش تهاجمی باشد.

جالب این است که از مجموع ۴ پاس گلی که اسماعیلی ارسال کرده است ۳ بار توپ های او توسط مامه تیام به گل تبدیل شده است و تک پنالتی هم که گرفته است توسط مهاجم سنگالی استقلال وارد دروازه شده است.

میگوئل کولی مربی جامائیکایی استقلال در تمرین امروز به صورت مفصل با اسماعیلی صحبت کرد و هافبک تیمش را از نظر ذهنی آماده بازی با ذوب آهن کرد.

اگر اسماعیلی بتواند در بازی با ذوب آهن پاس گل بدهد، احتمالا مهمترین پاس گل فصل او خواهد بود چراکه می تواند استقلال را به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برساند.

سازمان لیگ فوتبال در فصل آینده مسابقات مجری تبلیغات محیطی خواهد بود

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

طی سال های گذشته تبلیغات محیطی مسابقات فوتبال لیگ برتر همیشه محل اختلاف  های بسیاری شده و شرکت هایی که وارد این حوزه شدند، غالبا با به جا گذاشتن بدهی هایی زیادی قادر به ادامه همکاری نشدند.

در همین راستا طرح واگذاری اجرای تبلیغات محیطی مسابقات به سازمان لیگ در هیئت رئیسه این سازمان و فدراسیون فوتبال به تصویب رسیده است. بر اساس این طرح از فصل آینده مسئولیت تبلیغات محیطی مسابقات بر عهده سازمان لیگ خواهد بود و این سازمان به صورت مستقیم با شرکت‌هایی که خواهان سرمایه‌گذاری در تبلیغات فوتبال هستند, وارد مذاکره خواهد شد. همچنین با این تصمیم سود حاصل از تبلیغات محیطی مستقیماً به حساب سازمان لیگ و سپس به حساب‌ باشگاه‌ها واریز خواهد شد.

به این ترتیب سازمان لیگ در فصل هجدهم مسئول مستقیم تبلیغات محیطی خواهد بود و تنها قرار است یک شرکت در اجرای تبلیغات به سازمان لیگ کمک کند.

صادق درودگر, رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال این خبر را تایید کرده است.

فصل جدید مسابقات لیگ برتر از اوایل مرداد ماه سال آینده آغاز می شود و باید ببینیم سازمان لیگ در این مدت کوتاه باقی مانده می تواند مشکلات سال های اخیر را از بین ببرد یا خیر؟

پاسخی بگذارید