تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم تیم فوتبال گسترش از پیشنهاد استقلالش ابراز بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید اگر هم پیشنهادی بوده که آقای نصیرزاده در جریان هستند و با من در این خصوص هیچ تماسی گرفته نشده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

از پیمان بابایی ابتدا در رابطه با پیشنهاد استقلالش سوال می‌کنیم که او می‌گوید: ظاهرا آقای نصیرزاده در مصاحبه‌هایشان اینطور گفته‌اند و من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم ضمن اینکه باشگاه استقلال هنوز هیچ تماسی با من نگرفته است. البته قبل از بازی هم گفته می‌شد که آقای شفر از بازی من خوششان آمده و حرف تو حرف شده و در فضاهای مجازی اینطور گفته شده است. من خودم هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و اگر پیشنهادی هم بوده آقای نصیرزاده بیشتر در جریان هستند.

 

وی در ادامه گفت: من امسال قراردادم به پایان رسیده بود اما پیش از پایان فصل با باشگاه یک قرارداد داخلی امضا کردم که بعدا با توافقات نهایی آن را رسمی کنیم که هنوز هیچ تماسی با من نداشته‌اند.

او در پاسخ به این سوال که با این اوصاف دوست داری در گسترش بمانی یا نه می‌گوید: من سه، چهار پیشنهاد دارم اما باید صبر کنیم و بازی‌های جام‌جهانی به پایان برسد و نقل و انتقالات آغاز شود آن وقت باید گفت که می‌مانم یا نه.

 

بابایی در مورد پیشنهاد استقلال و اینکه آیا دوست دارد به این تیم برود یا خیر می‌گوید: بازی در تیم‌های بزرگ برای هر جوانی هم روحیه‌بخش است و به نوعی یک پله شما را به سمت پیشرفت می‌برد اما هر بازیکنی بیشتر از هر چیزی می‌خواهد در تیمی حضور داشته باشد که بتواند بازی کند و دیده شود، نه اینکه نیمکت‌نشین باشد. حضور در تیم‌های بزرگ خوب است اما به شرط آنکه بتوانی بازی کنی نه آنکه فقط پیراهن آن تیم را برتن کنی و نتوانی عملکرد خودت را به نمایش بگذاری.

 

مهاجم گسترش در خصوص عملکردش در فصلی که گذشت گفت: از خودم در این فصل رضایت ندارم چون با بدشانسی فصل را شروع کردم و با بدشانسی هم فصل را به پایان رساندم. در تمرینات پیش فصل دستم شکست و چند هفته‌ای از میادین دور ماندم و بالاجبار برای آنکه خودم را به شرایط بازی برسانم بدنسازی کردم و بعد از ۳، ۴ بازی مجددا مصدوم شدم و یک بار دیگر انگشت دستم شکست و نتوانستم عمل کنم و به بازی‌ها ادامه دادم؛ باز بار دیگر مصدوم شدم و جراحی کردم و چند هفته دیگر نتوانستم باشم.

 

وی افزود: البته امسال بدشانسی فقط با من نبود بلکه گسترش هم با بدشانسی مصدومیت متوالی بازیکنان روبه‌رو شد که همین موضوع باعث شد تا من فشار زیادی به خود بیاورم و دائم‌المصدوم باشم. امیدوارم امسال دیگر بدشانسی نباشد و پرقدرت پا به مسابقات لیگ بگذارم و بتوانم حداقل در رقابت‌ها جام‌ملت‌های آسیا در جمع ملی‌پوشان قرار بگیرم.

پاسخی بگذارید