تاریخ: ۱۸:۱۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم نفت‌تهران می‌گوید تصمیمات نادرست مسئولین این باشگاه باعث شده تا امسال از شرایط مساعد دور شوم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

با سقوط تیم نفت به دسته پایین‌تر جابجایی بازیکن این تیم در فصل جدید کمی سخت خواهد شد در این رابطه با آل‌کثیر صحبت کردیم که او می‌گوید: هنوز برای آینده تصمیمی نگرفته‌ام و یکی، دو پیشنهادی به دستم رسیده اما با بلایی که نفت سر ما آورد باید خیلی حواسمان را جمع کنیم و بهترین و درست‌ترین تصمیم را بگیریم.

 

او در نیم فصل دوم فصل گذشته پیشنهادات خوبی داشته اما در نفت ماند و همچنان به کارش در این تیم ادامه داد از او در این خصوص سوال می‌کنیم که او اینطور پاسخ می‌دهد: پیشنهادات خوب داشتم اما متاسفانه چون با این تیم قرارداد داشتم اجازه ندادند از این تیم جدا شوم و ما را مجبور به ماندن کردند؛ نه هیچ پولی با ماندن برایم حاصل شد و نه پیشرفتی. همه کسانی که به نفت آمدند همه دروغگو بودند. ما را نگه داشتند نه پولی دادند و نه گذاشتند برویم دنبال زندگی‌مان. تیمی که ۴ تا مربی و ۶ تا مدیرعامل عوض کند به نظر شما از دست یک بازیکن چکاری برمی‌آید؟

 

وی افزود: رفتن به تیمی دیگر می‌توانست در کل زندگی‌ام خیلی تغییرات ایجاد کند، با رفتنم حداقل آن هم در سال جام‌جهانی می‌توانستم با عملکردی خوب به اردوی تیم‌ملی دعوت شوم، سخت بود اما شدنی بود.

از مهاجم نفت در مورد شکایت کردن از مسئولین بابت مطالاباتش می‌پرسیم که او می‌گوید: چرا شکایت نکنم؟! این همه اذیت شدیم. نه فقط مالی بلکه ما خیلی آزار دیدیم.

 

آل کثیر در مورد تجربه‌ای که در نفت کسب کرده و انتخاب مجدد یک تیم با چنین شرایطی گفت: همه تیم‌ها که این شکلی که نیستند. با این وجود سعی می‌کنم که از این اتفاق درس گرفته باشم و دیگر چنین تجربه‌ای برایم تکرار نشود. با درج یک بند در قراردادم دیگر نمی‌خواهم رنجی که فصل گذشته کشیدم برایم تکرار شود.

پاسخی بگذارید