تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

عضو هیئت رییسه باشگاه ذوب آهن می گوید که امیرقلعه نویی قطعا برای فصل آیند در این تیم باقی خواهد ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

این روزها که ذوب آهن درگیر دیدار حساس برابر استقلال در مرحله برگشت پلی آف رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است، اخبار متفاوتی در مورد علاقه سپاهان به حضور امیرقلعه نویی  در نقش جهان منتشر می شود.

احمد جمشیدی عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن  در همین خصوص و با اشاره به مذاکرات صورت گرفته با قلعه نویی برای حضور در فصل آینده بر روی نیمکت ذوب آهن در گفتگو با ایمنا تاکید کرد: اولین جلسه با قلعه نویی را هفته گذشته برگزار کردیم، ایشان را می خواهیم و قلعه نویی قطعاً در ذوب آهن می ماند. به دلیل حساسیت بازی با استقلال جلسه هیئت مدیره را به روز چهارشبه موکول کردیم تا کادر فنی با آرامش به کار خود ادامه دهد اما روز چهارشنبه کار را تمام می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: : ذوب آهن استحقاق دارد به مرحله بعد صعود کند ولی عده ای سعی داشتند برای تیم حواشی ایجاد کنند و نگرانی بین هواداران و بازیکن بوجود آورند، اما هیئت مدیره و مدیرعامل این مسائل را مدیریت کردند و تیم با روحیه و انگیزه بالا و با حمایت هواداران مقابل استقلال می ایستد.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن همچنین در مورد نمایش خوب این تیم در دیدار رفت برابر استقلال وپیروزی برابر این تیم گفت:  از روز اول نیت ما صعود به جمع ۴ تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود و علی‌رغم اینکه بازی برگشت مقابل استقلال مانده ولی فکر می کنم بیش از  ۵۰ درصد مسیر صعود را طی کرده ایم رفتیم، ما پیروزی خوبی در بازی رفت بدست آوردیم و امیدوارم در بازی برگشت با کسب نتیجه مطلوب به جمع ۸ تیم برتر آسیا صعود کنیم. نهالی کاشته ایم و اکنون از هیچ اقدامی برای به ثمر رسیدن این نهال کم نمی گذاریم. برنامه ریزی و ساماندهی برای اعزام هواداران انجام شده،  هواداران به حواشی توجه نکنند و به فکر حمایت از تیم باشند تا بتوانیم با یک نتیجه مناسب راهی مرحله بعدی شویم.

پاسخی بگذارید