تاریخ: ۱۸:۰۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

دنی آلوس، ستاره برزیلی پی اس جی به دلیل مصدومیت جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست خواهد داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

او در فینال جام حذفی بود که دچار مصدومیت شد. ابتدا نظرها بر این بود که آلوس به جام جهانی می رسد اما در نهایت پزشکان اعلام کردند که او نیاز به جراحی دارد و جام جهانی را قطعا از دست خواهد داد.

 

 

 

 

آلوس پس از چند روز سکوت، با انتشار بیانیه ای به این موضوع واکنش نشان داد:« وقتی درد را در زانویم احساس کردم، روح از بدنم جدا شد. از همان لحظه فهمیدم که من در هواپیمای تیم ملی برزیل به مقصد روسیه جایی نخواهم داشت. در رختکن، پزشکان پی اس جی به من گفتند که باید منتظر نتایج نهایی بمانیم ولی من با تمام وجودم حس می کردم که جام جهانی برایم تمام شده است.

در آن لحظات همه می خواستند قهرمانی در جام حذفی فرانسه را جشن بگیرند و من دوست نداشتم حسی منفی به هم تیمی هایم منتقل کنم. هر کس دنی آلوس را می شناسد، می داند که او فرد شادی است. سپس با لبخند به جشن قهرمانی رفتم با این حال هر کسی می توانست از چشمانم بفهمد که اوضاع برایم خوب پیش نمی رود. برای این اتفاق فقط یک بار گریه کردم و آن هم زمانی بود که تنها بودم.

بگذارید یک چیز را به شما بگویم. دوست ندارم هیچکس برایم گریه کند. نمی خواهم کسی برایم دلسوزی کند. من به همه رویاهایم رسیده ام. دنی آلوس به جام جهانی روسیه نخواهد رفت ولی من همچنان انسان شاد و خوشحالی هستم.»

پاسخی بگذارید