تاریخ: ۱۷:۵۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی الجزیره امارات ابراز امیدواری کرد تیمش بر پایه ارائه نمایش جذاب راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پیروزی با نتیجه ۳ بر ۲ در بازی رفت اکنون الجزیره را به خودباوری بزرگی رسانده و آنها امیدوارند با پشت سر گذاشتن پرسپولیس برای اولین بار جواز حضور در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان را به دست بیاورند. تن کاته، سرمربی هلندی الجزیره که با قهرمانی در فصل ۲۰۱۷ جواز صعود به لیگ قهرمانان را دریافت کرده بود، بعد از ناکامی در این فصل اکنون امیدوار به موفقیت در لیگ قهرمانان است تا شانس بقای خود در لیگ امارات را حفظ کند.

او در نشست خبری پیش از این بازی در خصوص شرایط تیمش گفت: انتظار دارم بازی جذابی شود. می‌خواهیم به مرحله بعد برویم و بازی سختی داریم. به نفراتم اعتماد دارم و امیدوارم تماشاگران بازی جذابی ببینند.

تن کاته در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد شاگردانش کار سختی مقابل هواداران پرسپولیس خواهند داشت گفت: ما مشکلی نخواهیم داشت و می‌دانیم فردا چه اتفاقی رخ می‌دهد. چند بازی پرسپولیس را دیده‌ایم و نقاط قوت و ضعف این تیم را می‌دانیم. می‌خواهیم بازهم برنده باشیم. فوتبال ۹۰ دقیقه است و می‌توانید در ثانیه اول یا آخر گل بزنید. ما تیمی کوچک از کشور کوچک هستیم اما پرسپولیس تیم بزرگی است. برای اولین بار به ایران آمده‌ام. ایران کشور زیبایی است. می‌دانیم هواداران زیادی می‌آیند و توقع فراوانی دارند. پرسپولیس فردا این مشکل را خواهد داشت اما ما خیر.
تن کاته در واکنش به اینکه آیا با توجه به برتری در بازی رفت آیا در جدال آزادی و با شرایط شکل گرفته شاگردانش به دنبال وقت کشی هستند گفت: من از اروپا آمده‌ام. در بازی رفت اتفاق برعکس رخ داد. ما جوانمردانه بازی می‌کنیم. شاید دفاع کنیم اما ضد فوتبال خیر. تیم جوانی دارم و وقت‌کشی در فلسفه من نیست. بازی پاکی را به نمایش می گذاریم.

سرمربی هلندی الجزیره در خصوص بازگشت سیدجلال حسینی به عنوان ستاره خط دفاعی پرسپولیس به ترکیب این تیم بعد از یک جلسه محرومیت گفت: شما درباره سوپرمن حرف می‌زنید؟ من برای او و همه بازیکنان پرسپولیس احترام زیادی را قائل هستم.

وی در ادامه حضور پرشور هواداران پرسپولیس را انگیزه بزرگی برای بازیکنانش دانست و گفت: به بازیکنان من نیروی مضاعف می دهد. خودم هم همین جو را تجربه کرده ام. از حضور تماشاگران استقبال می کنیم.

تن کاته در پایان در خصوص کیفیت بازیکنان پرسپولیس گفت: خوب نیست از یک نفر نام ببرم. پرسپولیس به خوبی مدیریت می‌شود. بازیکنان با هم هماهنگ هستند. بهتر است که از یک بازیکن نام نبریم. شماره ۸۸، ۱۰ و ۲ هم خوب هستند. در تیم ملی‌تان هم جهانبخش و قوچان نژاد خیلی خوب هستند. وقتی گفتم سوپرمن برداشت بدی نشود. در یک تیم همه برای موفقیت تلاش می‌کنند. ما از بازیکن و تیمی نمی‌ترسیم و کارمان را انجام می‌دهیم.

 

پاسخی بگذارید