تاریخ: ۱۲:۲۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت:پیروزی مقابل الجزیره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطئمنم پرسپولیس با حمایت تماشاگران حریف را شکست می‌دهد.

علی کریمی در خصوص بازی پرسپولیس و الجزیره امارات اظهار داشت:پیروزی مقابل الجزیره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطمئنم پرسپولیس با حمایت تماشاگران حریف را شکست می‌دهد فقط ای کاش به پاس قدردانی از هواداران پرسپولیس که خیلی در راه قهرمانی به این تیم کمک کردند و در سرما و گرما کنار تیم بودند طبقه پایین را هم رایگان می‌کردند تا ورزشگاه پر شود. من فکر می‌کنم حداقل حق تماشاگران این بود و امیدوارم آنها آخرین بازی را هم با خاطره خوش به پایان برسانند.

وی در خصوص حضورش در برنامه شبکه باران گفت: من از عوامل برنامه خواستم تا حضوری در این برنامه شرکت کنم از طرفی زمان برنامه کم بود و خیلی حرف‌ها مطرح نشد. دوست داشتم مالک باشگاه بیشتر صحبت می‌کرد تا من هم بیشتر صحبت‌هایم را مطرح می‌کردم تا مردم دوست و دشمنشان را بشناسند.البته می‌دانم حرف‌ها باعث ناراحتی مردم می‌شد ولی چاره ای نیست و سرانجام باید حرف‌ها مطرح شود. در هر برنامه ورزشی شبکه باران که می‌دانم پر بیننده هم هست حاضرم با مالک باشگاه رو در رو حرف بزنم تا مسئله مهمی برای مردم باقی نماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید