تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است این تیم با توجه به بدشانسی در بازی رفت مقابل الجزیره ناکام ماند و این اتفاق در آزادی تکرار نخواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

محسن خلیلی کاملا به صعود شاگردان برانکو ایوانکوویچ به مرحله بعدی لیگ قهرمانان امیدوار است و مدعی است آنها به راحتی قادر خواهند بود در استادیوم آزادی حریف را با شکست بدرقه کنند.

مهاجم سابق پرسپولیس در خصوص دیدار دو تیم پرسپولیس و الجزیره امارات گفت: متاسفانه در بازی رفت نتیجه مورد دلخواه پرسپولیس رقم نخورد و این تیم با بدشانسی نتیجه قابل قبولی نگرفت و روی اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: بازی رفت دو نیمه متفاوت داشت نیمه اول پرسپولیس خوب بود و توانست به گل برسد اما در نیمه دوم الجزیره برای حمله کردن آمد و نتیجه‌اش را گرفت اما تیمی که نتیجه دو بر یک را در زمین حریف به تساوی می‌رساند نشان می‌دهد که روی تیم کار شده است. گل آخر هم روی بدشانسی و عدم تمرکز بازیکنان شکل گرفت و یک شکست ناباورانه را رقم زد. با این حال ثبت دو گل در زمین حریف بزرگترین امتیاز پرسپولیس برای کسب نتیجه در استادیوم آزادی خواهد بود.

مهاجم محبوب پرسپولیسی‌ها در خصوص پیش‌بینی‌اش از بازی برگشت دو تیم گفت: این بازی به مراتب راحت‌تر اما پیچیده‌تر است. الجزیره دیگر باز بازی نمی‌کند و این بهترین فرصت است برای پرسپولیس که مقابل هواداران خودی فشار لازم را به حریف وارد کند و مطمئنا قادر خواهد بود از سد دفاعی متزلزل آنها بگذرد و به برتری برسد. پرسپولیس اگر مثل همیشه و بر اساس سیستم مورد علاقه پرسپولیس یعنی نفوذ از کناره‌ها بازی کند می‌تواند به گل برسد. چیزی که در بازی رفت کم بود شوت به سمت دروازه بود که امیدواریم در بازی برگشت به ۱۸ قدم بیشتر نزدیک شوند.

خلیلی در خصوص شایعاتی که در خصوص او مطرح است گفت: فعلا هیچ پیشنهاد رسمی نشده و دو پیشنهاد داشتم که به آن جوابی نداده‌ام. برای فصل بعد فرصت هست و درباره آن به زودی تصمیم خواهم گرفت.

پاسخی بگذارید