تاریخ: ۱۱:۵۴ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ارزشمندترین بازیکن فوتسال زنان آسیا از بابت کسب این عنوان بسیار خوشحال است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فرشته کریمی بعد از قهرمانی تیم ملی فوتسال زنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا عنوان کرد: همه مردم، به خصوص خانواده ما خیلی خوشحال هستند و این بهترین دستاورد برای ما است. برای ورزش زنان در ایران، فوتسال تنها رشته ای است که توانایی قهرمانی در آسیا را دارد. در رشته های تیمی دیگر آن ها این توانایی را ندارند و به همین خاطر این قهرمانی اهمیت فراوانی دارد.

کریمی ادامه داد: مردم ایران به خصوص زنان خیلی احساساتی هستیم.  این مسابقه ها برای ما فرصت بزرگی است که بتوانیم در کشور دیده شویم. شیوه لباس پوشیدن ما خاص و از دیگر کشورها متفاوت است.خیلی ممنون هستم که عنوان ارزشمندترین بازیکن به من اختصاص داده شد اما موفقیت تیم برای من از گل زدن مهم تر است و باید از کادرفنی هم تشکر کنم. من اول به این فکر می کنم که چگونه می توانم به تیم کمک کنم.

وی درادامه گفت: تکرار عنوان قهرمانی از به دست آوردن این عنوان بسیار سخت تر است و این کار سخت را با تلاش و پشتکار و اردوهای شبانه روزی به سرانجام رساندیم. ماه ها در اردو بوده و تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که نتایج زحماتمان با قهرمانی رو به رو شد.

پاسخی بگذارید