تاریخ: ۱۹:۱۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی
سلطانی‌فر هم به بانوان تبریک گفت

وزیر ورزش پس از دومین قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان در قاره کهن پیام تبریکی را منتشر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

عصر امروز تیم فوتسال بانوان ایران با برتری برابر ژاپن  برای دومین بار پیاپی به قهرمانی آسیا رسید و خاطره آفرین شد. به همین دلیل مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان ایران پیام تبریکی را صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:

نشان عزت و عظمت ایران اسلامی در هویت بخشی به بانوان این سرزمین در افتخارآفرینی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به منصه ظهور رسید .
آنچه در رقابت های فوتسال بانوان جام ملتهای آسیا از تیم ملی ایران در عرصه بین الملل به اثبات رسید و جامعه جهانی را وادار به تحسین کرد ، شایستگی بانوانی است که  با تکیه بر فرهنگ و تمدن غنی ایرانی آمیخته با آموزه های دینی ، افتخاری بزرگ برای کشور به ارمغان آوردند و طلایه دار عزت و اقتدار  بانوان ایرانی شدند.
قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران که با افتخار بزرگ  راهیابی به المپیک جوانان ۲۰۱۸ نیز همراه شد نشانی از بالندگی جامعه ایرانی و بانوان و زنان ایران اسلامی است که در فضای همراه با امنیت و آرامش؛ آزادانه در فعالیت های اجتماعی مشارکت دارند و فرصت ابراز توانمندی های خود را در عرصه بین المللی  ورزشی نیز می یابند  و این مهم ، سندی تاریخی از بزرگی کشوری است که جوانان و بانوان آن به عنوان سرمایه اجتماعی همواره در میدان عمل پاسخ قاطعانه ای به یاوه گویی های دشمنان و بد عهدان داده اند
این قهرمانی مقتدرانه همراه با بازتاب اجتماعی و فرهنگی مثبت در دنیا باعث خشنودی ملت شریف ایران شد و شایسته تقدیر و تشویق است.
به تک تک دختران ملی پوش فوتسال ایران ، مربیان آنها که در مسیرآمادگی از ابتدا تا کنون نقش غیر قابل انکاری داشتند و خانواده های این عزیزان و مسولان فدراسیون فوتبال و جامعه بزرگ ورزش کشور  تبریک می گویم.
مسعود سلطانی‌فر
وزیر ورزش و جوانان

پاسخی بگذارید