تاریخ: ۱۹:۰۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

نشریه اسپورت اخباری در خصوص تمایل سرخیو بوسکتس، ستاره ۳۰ ساله بارسلونا برای جدایی از این تیم را منتشر کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بوسکتس در سپتامبر سال ۲۰۱۶ قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۱ و با ۲ سال امکان اضافه شدن، تمدید کرد و با دریافت حقوق ۱۴٫۶ میلیون یورویی، در کنار ستاره هایی چون لیونل مسی و آندرس اینیستا در صف بالاترین دریافت کنندگان حقوق در ترکیب بارسا قرار گرفته و بند آزادسازی او نیز ۲۰۰ میلیون یورو عنوان شد.

اما حالا این هافبک باتجربه معتقد است شرایط قرارداد او باید بهبود یابد و در همین راستا به بارتومئو اطلاع داده می تواند لیست باشگاه هایی که علاقمند به جذب بوسکتس هستند را برای آنها ارسال کند؛ هافبک بارسا این را روش بازیکنان بارسا برای افزایش حقوق خود می داند و به آن متوسل شده است.

این رفتار باعث ناراحتی مدیریت بارسا شده زیرا شرایط بهبود قرارداد بوسکتس وجود نداشته و همچنین یوفا همین حالا نیز این باشگاه را به دلیل پرداخت دستمزدهای بالا تحت فشار قرار داده است.

علیرغم اهمیت بوسکتس در ترکیب بارسا، باید دید کدام باشگاه حاضر به پرداخت بند آزادسازی ۲۰۰ میلیون یورویی قرارداد او که حالا تقریبا ۳۰ ساله شده، خواهد بود.

اسپورت در نهایت مدعی شد به نظر می رسد بوسکتس در انتخاب استراتژی خود دچار اشتباه شده زیرا بارتومئو نمی تواند معجزه کند و امکان بهبود قرارداد او وجود ندارد.

پاسخی بگذارید