تاریخ: ۱۹:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

پیشکسوت سرخپوشان ابراز امیدواری کرد این تیم با تدابیر سرمربی کرواتش موفق به عبور از سد الجزیره امارات شود.

فرشاد پیوس که بعد از صعود به همراه سپیدرود به لیگ دسته اول، مدتی است از دنیای مربیگری فاصله گرفته، امیدوار است پرسپولیس بتواند با حمایت هواداران و تدابیر فنی مناسب از سوی برانکو ایوانکوویچ جواز صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان را دریافت کند.

پیوس در خصوص بازی برگشت دو تیم و شرایط سخت پرسپولیس برای جبران شکست ۳ بر ۲ در خانه حریف گفت: به نظرم در این دیدار اگر با یک چینش ترکیب خود و استفاده از بهترین نفرات ممکن و سیستم مناسب وارد زمین شویم به راحتی می‌توانیم الجزیره را با اختلاف گل شکست دهیم و کار سختی نخواهد بود.

وی در ادامه گفت:‌ برانکو باید در این دیدار از سیستم ۲-۴-۴ لوزی استفاده و با استفاده از علیپور و منشا در خط حمله و بازی دادن به مسلمان و رسن در خط هافبک هم پرس خوبی از جلوی زمین ایجاد کند و هم توپ به خوبی مقابل دروازه آنها پخش شود و بتوانیم توپ و زمین را مال خودمان کنیم. در این صورت الجزیره مقابل ما حرفی برای گفتن ندارد و حتی می‌توانیم ۳-۰ پیروز شویم.

پیوس با اعلام اینکه حریف چندان قدرتمندی برابر پرسپولیس ندارد و آنها بازی رفت را به اشتباهات فردی واگذار کردند گفت: ما به اشتباهات فردی باختیم و الجزیره تیمی نبود که بتواند ما را شکست دهد. استفاده از بازیکنان در پست غیر تخصصی مشکل ساز شد و ما چرا نباید یک دفاع وسط جانشین داشته باشیم که انصاری را به پست غیر تخصصی انتقال دهیم که هم دفاع چپ خراب شود و هم دفاع وسط. الجزیره از تیم‌های لیگ یک مثل خونه‌به‌خونه هم ضعیف‌تر است و کلا دو بازیکن خوب در ترکیبش دارد که وابسته به همان دو نفر است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان با دعوت از هواداران این تیم برای حضور در استادیوم گفت: برگ برنده پرسپولیس در بازی برگشت هوادارانش هستند و باید با استقبال خوب از مسابقه به کمک تیم بروند و وقتی ورزشگاه آزادی مملو از جمعیت شود حریف با ترس بازی می‌کند. از هواداران می‌خواهم به کمک تیم بیایند و خودم هم احتمالا به ورزشگاه می‌روم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

پاسخی بگذارید