تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برنامه‌های کامل این تیم را تا پایان مرحله نخست مقدماتی جام جهانی اعلام کرد.   به گزارش مازند اسپرت:تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برگزاری اولین دیدار خود مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات هفت بازی دیگر تا پایان این مرحله پیش‌رو […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برنامه‌های کامل این تیم را تا پایان مرحله نخست مقدماتی جام جهانی اعلام کرد.

 

به گزارش مازند اسپرت:تیم ملی فوتبال کشورمان پس از برگزاری اولین دیدار خود مقابل ترکمنستان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات هفت بازی دیگر تا پایان این مرحله پیش‌رو دارد. طبق برنامه آخرین دیدار تیم ملی در مرحله نخست این رقابت‌ها ۱۰ فروردین‌ماه ۹۵ در تهران و مقابل عمان برگزار می‌شود.

کارلوس کی‌روش که اکنون برای مرخصی به پرتغال سفر کرده، پیش از سفر خود چند نشست را با مسئولان سازمان لیگ برگزار کرد و در نهایت برنامه تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص شد.

طبق برنامه اعلام شده تیم ملی پنجم شهریورماه تمرینات خود را برای دیدار مقابل گوام و هند آغاز خواهد کرد. ایران در اولین دیدار خود ۱۲ شهریور در تهران میزبان گوام خواهد بود و پس از آن به هند سفر می‌کند تا ۱۷ شهریور به مصاف این تیم برود.

آغاز اردوی بعدی شاگردان کی‌روش چهارم مهرماه خواهد بود. پس از آن تیم ملی برای دیدار روز ۱۶ مهرماه مقابل عمان به این کشور سفر می‌کند و پس از آن بلافاصه به تهران باز می‌گردد تا بیست‌ویکم همین ماه در دیداری دوستانه از ژاپن میزبانی کند.

بازی بعدی تیم ملی در مرحله محقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات، دیدار برگشت مقابل ترکمنستان است که برای این دیدار تمرینات تیم ملی ۱۲ آبان‌ماه آغاز می‌شود و در پایان این اردو تیم ملی باید به گوام سفر کند تا ۲۶ آبان دیدار برگشت مقابل این تیم را برگزار کند. تمرینات تیم ملی پس از این دیدار ۱۱۸ روز تعطیل خواهد بود تا اردوی بعدی آغاز شود.

اردوی نهایی تیم ملی برای پشت سر گذاشتن دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات ۲۵ اسفندماه ۹۴ در تهران برگزار خواهد شد تا کی‌روش بتواند بازیکنانش را برای دو دیدار نهایی آماده کند. این اردو تا دهم فروردین ۹۵ ادامه دارد و در این بین تیم ملی در تاریخ‌های ۵ و ۱۰ فروردین به ترتیب با هند و عمان در تهران مصاف خواهد کرد.

فدراسیون فوتبال در تلاش است دو دیدار دوستانه دیگر برای تیم ملی فراهم کند تا شاگردان کی‌روش بتوانند از فرصتی که فیفا در ماه ژوئن ۲۰۱۶ به تیم‌های ملی داده، استفاده کنند. برای این دو دیدار دوستانه اردوی تیم ملی از ۱۰ خردادماه ۹۵ آغاز می‌شود و تا ۱۸ خرداد ادامه دارد. طبق تقویم فیفا تیم ملی در روزهای ۱۳ و ۱۸ خرداد ۹۵ می‌تواند بازی دوستانه برگزار کند.

برنامه کامل و تقویمی تیم ملی تا خردادماه سال ۹۵ به شرح زیر است:

۵ شهریورماه ۹۴، آغاز اولین اردوی تیم ملی

ایران – گوام، ۱۲ شهریورماه
هند – ایران، ۱۷ شهریورماه

۴ مهرماه ۹۴، آغاز دومین اردوی تیم ملی

عمان – ایران، ۱۶ مهرماه
ایران – ژاپن، ۲۱ مهرماه (دوستانه)

۱۲ آبان‌ماه ۹۴، آغاز سومین اردوی تیم ملی

ایران – ترکمنستان، ۲۱ آبان‌ماه
گوام – ایران، ۲۶ آبان‌ماه

۲۵ اسفندماه ۹۴، آغاز اردوی نهایی تیم ملی در مرحله نخست مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

ایران – هند، ۵ فروردین‌ماه ۹۵
ایران – عمان، ۱۰ فروردین‌ماه ۹۵

اول خردادماه ۹۵، آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بازی دوستانه اول، ۱۳ خردادماه ۹۵
بازی دوستانه دوم، ۱۸ خردادماه ۹۵
منبع/ورزش سه

پاسخی بگذارید