تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

بازیکن جوان پرسپولیس می تواند با تکرار بازی های خوبش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یکی از مهره های تاثیرگذار برانکو در بازگشت سرخپوشان مقابل الجزیره باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بی شک صادق محرمی مدافع راست پرسپولیس یکی از مهره های تاثیرگذار تیمش در لیگ هفدهم بوده است. او که در ۲۲ بازی از رقابت های لیگ برتر برای سرخپوشان به میدان رفته موفق به ثبت حدنصاب ۱۷۳۶ بازی در تیمش شده است. او در هر ۶ دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به طور کامل برای پرسپولیس بازی کرده و با رکورد ۵۴۰ دقیقه بازی ثبات خوبی در ترکیب تیمش داشته و در دیدار اول سرخپوشان مقبال نسف قارشی موفق به ثبت یک پاس گل به نام خودش شد.

حضور موثر در برنامه های دفاعی، سرعت خوب در انتقال توپ از دفاع به حمله و قدرت بالای دریبل این بازیکن باعث شده برانکو حساب ویژه ای روی مدافع جوان خود برای دیدار برگشت مقابل الجزیره باز کند. محرمی در ۶ دیدار خود در مرحله گروهی ۲۲۸ پاس داده که بیش از ۸۳ درصد آنها سالم بوده و در ۶۵ درصد نبردهای مستقیم با حریف برنده بوده است. ۶۸ درصد تکل های این بازیکن موفق بوده و توانسته ۶ پاس کلیدی نیز بدهد. او ۱۲ خطا مرتکب شده و توانسته ۸ خطا نیز از حریفان بگیرد.

محرمی که در دیدار رفت مقابل الجزیره در ترکیب ثابت تیمش حضور داشت مثل خیلی از هم تیمی هایش نتوانست نمایش خوبی را تجربه کند. اما به گواه آمار هروقت این بازیکن سرعتی و پا به توپ هر زمان در ترکیب تیمش عملکرد خوبی داشته، توانسته ضریب حملات هجومی تیمش را بالا ببرد. حالا همه منتظرند تا او با درخشش در بازی برگشت یکی از مهره های تاثیرگذار تیمش در صعود از این مرحله باشد.

پاسخی بگذارید