تاریخ: ۱۸:۴۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

هافبک سوری پرسپولیس هنوز نتوانسته در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ۹۰ دقیقه کامل برای تیمش بازی کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

بشار رسن هافبک سوری پرسپولیس در دقیقه ۷۶ دیدار مقابل الجزیره جانشین سیامک نعمتی شد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. نکته قابل توجه در مورد این بازیکن اینکه او هنور در هیچ کدام از بازی های تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نتوانسته ۹۰ دقیقه کامل برای تیمش بازی کند. رسن در ۵ بازی آسیایی که در همه آنها به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده، مجموعاً ۴۶ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرده و به نظر نمی رسد این فرصت مناسبی برای استفاده از توانایی های او باشد.

او در این ۴۶ دقیقه عملکرد خاصی نداشته به طوریکه نه موفق به گلزنی شده و نه پاس گلی داده و کارت زردی هم دریافت نکرده است. بشار در در لیگ هفدهم در ۱۵ بازی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و ۵۶۵ دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد. یک پاس گل در دیدار رفت مقابل صنعت نفت و یک کارت زرد در دیدار برگشت مقابل استقلال خوزستان حاصل کار او در لیگ برتر بوده است.

با توجه به عدم تمایل برانکو به استفاده از محسن مسلمان در ترکیب تیمش به نظر می رسید فضا و فرصت برای این هافبک سوری فراهم شود تا بتواند جایگاه خود را در جمع سرخپوشام تثبیت کند اما واقعیت این است که برانکو هنوز به این باور نرسیده و مشخص نیست در بازی برگشت مقابل الجزیره او را در ترکیب ثابت تیمش قرار دهد یا نه. کاملاً مشخص است که سرخپوشان به واسطه شکست در بازی رفت در دیدار هفته آینده برای کسب برد به میدان خواهند رفت و حالا باید دید پرفسور در استفاده از عناصر هجومی خود تا چه حد به بشار رسن توجه خواهد کرد.

پاسخی بگذارید