تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرمربی کروات با انتقاد نسبت به برخی حواشی شکل گرفته بعد از ناکامی مقابل الجزیره که علیه تیمش شکل گرفته، شاگردانش را آماده جدال برگشت مقابل الجزیره خواند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز با انتقاد نسبت به جو شکل گرفته که باعث شده تمرکز آنها برخلاف انتظار که باید روی جدال برگشت برابر الجزیره باشد، معطوف حواشی کرده‌اند گفت: تمرکز من و دستیارانم به طور کامل روی بازی برگشت با الجزیره است. به ما پروپزال قرارداد را داده‌اند و باید مطالعه و چک کرده و ظرف دو روز آینده روی آن کار کنیم. با این حال قطعاً تمرکز ما بعد از جشن قهرمانی شب گذشته کاملاً روی بازی با الجزیره است.

وی در خصوص آخرین وضعیت بازیکنانش و خصوصا مصدومیت کمال کامیابی نیا گفت: ما فقط مشکل مصدومیت کامیابی‌نیا را داریم، البته این آسیب‌دیدگی به آن اندازه‌ای که فکر می‌کردیم حاد نیست. در روزهای آینده خواهیم دید که کمال می‌تواند دوشنبه برابر الجزیره بازی کند یا نه. خوشبختانه او تمریناتش را با تیم شروع می‌کند و نیازی هم به جراحی ندارد. شنبه آخرین بررسی را بر روی او انجام می‌دهیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. مصدومیت کمال سخت بود اما اینکه با چه اشتیاقی تمرین می‌کند تا بتواند به تیم بازگردد خیلی خوب است.

برانکو که نسبت به انتقادات شکل گرفته بعد از شکست برابر الجزیره عصبانی بود در این خصوص گفت: من انتقادات را درک نمی‌کنم. بازیکنان من تلاش زیادی کردند درست است که باختیم اما شایسته این شکست نبودیم. به هر حال فوتبال همین است. آیا برخی فکر می‌کنند ما در مهدکودک بازی می‌کنیم؟ اینجا لیگ قهرمانان آسیا است. شماره ۳۱ الجزیره به نام رومارینیو به اندازه کل تیم ما مبلغ قراردادش است. به هر حال فکر می‌کنم نتیجه قابل بازگشت است. ما باختیم و اشتباهاتی داشتیم حالا بازی دوشنبه دیداری برای نجات دادن کل فصل ما است.

وی با اشاره به شرایط خاص تیمش گفت: رئال مادرید هم به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده اما شب گذشته در لیگ اسپانیا شکست خورد. من واقعا انتقاداتی که از بازیکنان می‌شود را درک نمی‌کنم. ما تنها تیمی هستیم که بدون بازیکن خارجی بازی کردیم.

پاسخی بگذارید