تاریخ: ۱۸:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

با اعلام انصراف رضا مهاجری از ادامه همکاری با باشگاه پدیده مشهد، اکنون این تیم به دنبال گزینه جایگزینی برای فصل آینده روی نیمکت خود است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

رضا مهاجری بعد از سال‌ها از ادامه همکاری با پدیده مشهد انصراف داد. سرمربی موفق پدیده که در این فصل در ابتدا روزهای خوبی را با سرخپوشان مشهدی استارت زده بود، در ادامه با توجه به مشکلات و کسر امتیاز در آستانه سقوط نیز قرار گرفته بود. با این حال سود بردن از بازیکنان باکیفیت در نهایت آنها را از خطر سقوط نجات داد تا مشهد برای فصل آینده حداقل یکی از سهمیه‌های خود را حفظ کند و البته مهاجری ترجیح داد به کار خود در این تیم ادامه ندهد.

مدیران پدیده مشهد اکنون به دنبال جایگزینی برای مهاجری باسابقه روی نیمکت این تیم هستند تا تفکرات فنی چند سال اخیر را از باشگاه دور کنند. جدی‌ترین گزینه آنها در شرایط فعلی آندره پانادیچ است؛ مرد کرواتی که در نیم فصل از کرواسی به ایران بازگشت تا در کنار رضا مهاجری قرار گیرد. پانادیچ که سابقه همکاری با برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت پرسپولیس را در کارنامه دارد، در لیگ شانزدهم با توجه به مشکلات خانوادگی راهی کشورش شد و هدایت تیمی از کرواسی را پذیرفت.

او در نیم فصل بار دیگر به ایران بازگشت و در کنار رضا مهاجری هدایت پدیده مشهد را که در سراشیبی سقوط قرار داشت به عنوان کمک مربی پذیرفت و در نهایت توانستند سهمیه مشهد را در لیگ حفظ کنند. پانادیچ اکنون یکی از گزینه‌های اصلی هدایت پدیده مشهد برای فصل آینده محسوب می‌شود که بعد از رضا مهاجری بعد از سه فصل شاید نیمکت خود را به یک مربی خارجی بسپارد.

پاسخی بگذارید