تاریخ: ۱۱:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
نام نویسنده: مرتضی خالقی

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید برابر سویا یکی از ضعیف ترین نمایش های فصل خود را ارائه داد و مانند فصل قبل دروازه تیمش را گشود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

دیشب رئال مادرید در دیداری جذاب در خانه سویا ۲-۳ مغلوب شد تا شانس های این تیم برای نایب قهرمانی در لالیگا کاهش یابد. کهکشانی ها که در این دیدار شروع ضعیفی داشتند، در همان نیمه اول ۲ بار دروازه خود را باز شده دیدند و در نیمه دوم و هنگامیکه قصد جبران داشتند، اشتباهات سریالی سرخیو راموس مانع آن شد.

راموس که مورد فحاشی و توهین شدید هواداران سویا قرار داشت، ابتدا در دقیقه ۵۸ یک ضربه پنالتی را به آسمان کوبید تا بهترین بخت لوس بلانکوس برای کاهش اختلاف از بین برود.

همچنین در اواخر بازی و هنگامیکه کاپیتان ۳۲ ساله رئال مادرید قصد دفع توپ را داشت، به اشتباه ارسال مرکادو را وارد دروازه کیکو کاسیا کرد تا شب ناکام او در سانچس پیسخوان تکمیل شود.

جالب اینجاست که راموس فصل قبل هم در خانه سویا دروازه رئال مادرید را به اشتباه باز کرده بود تا در آن مقطع روند شکست ناپذیری های تیم زیدان قطع شود.

البته سرخیو راموس در اواخر بازی روی یک ضربه پنالتی دروازه تیم سابق خود را باز کرد تا حالا سویا با دریافت ۷ گل از راموس، محبوب ترین حریف او لقب گیرد.

پاسخی بگذارید